Tajomstvo z minulosti odhalené! Meghan Markle vraj randila s...

Tajomstvo z minulosti odhalené! Meghan Markle vraj randila s...
15 fotiek v galérií
Meghan Markle už má svojho princa, avšak ešte pred ním mala v živote viacero mužov. Hoci nikdy nebola typickou ženou striedajúcou partnerov, šepká sa, že randila s jedným hollywoodskym fešákom.

Týmto tajným mužom nie je nik iný ako George Clooney. Dnes sú spolu so svojou manželkou blízkymi priateľmi vojvodkyne aj vojvodu, avšak počiatky ich dobrého vzťahu vraj siahajú do čias spoločného randenia.

Herec a bývalá herečka sa poznajú už dlhšie, pričom George stretol svoju súčasnú ženu mesiac pred prvým rozvodom Meghan Markle. V odhadoch to znamená, že museli randiť počas jej nevydareného vzťahu.

Kráľovná Alžbeta je vraj mŕtva: Internetom sa dnes ráno šírila šokujúca správa! Je to pravda?

Či to tak je alebo nie, to vedia zrejme len oni dvaja, no faktom ostáva, že populárny herec obhajuje manželku princa Harryho všade, kde sa dá. Navyše je presne jeho typ - krásna brunetka, inteligentná a snaží sa zlepšiť svet. Meghan sa tiež nikdy netajila tým, že chce skončiť po boku niekoho naozaj úspešného a takým George Clooney určite je. No ktovie, možno za sebou niekoľko rande naozaj majú...

Pozrite si v galérii pod článkom, ako by to týmto dvom spolu seklo. Tak čo myslíte, skrývajú niečo alebo nie?

Autor: ling
Foto: Getty Images, Profimedia

 15 fotografií

Tajomstvo z minulosti odhalené! Meghan Markle vraj randila s...Tajomstvo z minulosti odhalené! Meghan Markle vraj randila s...Tajomstvo z minulosti odhalené! Meghan Markle vraj randila s...Tajomstvo z minulosti odhalené! Meghan Markle vraj randila s...
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa