Tak predsa! Jennifer Aniston a Brad Pitt ZNOVA prichytení. To už nebude náhoda... (FOTO)

Tak predsa! Jennifer Aniston a Brad Pitt ZNOVA prichytení. To už nebude náhoda... (FOTO)
20 fotiek v galérií

Boli manželmi päť rokov, no nakoniec prišiel rozvod. Každý z nich mal ďalší vážny vzťah, no ani tie nevyšli. Odvtedy sa už niekoľkokrát stalo, že boli prichytení bok po boku. A teraz znova! Ako to teda je s Jennifer Aniston a Bradom Pittom?

VIDEO: Brad Pitt a Jennifer Aniston na rande v Španielsku? Takto spolu znova pijú a fajčia....

 

Obľúbená herečka oslavuje 50-tku a pri tejto príležitosti usporiadala poriadne veľkú párty. Práve na ňu prišiel aj jej bývalý manžel, ktorým nie je nik iný ako Brad Pitt. Žiadny iný z jej bývalých sa neobjavil, hoci pozvaných boli desiatky ľudí, takže možno hádať, že je to Brad, u ktorého stará láska nehrdzavie...

FOTO Fuj, toto že robili na červenom koberci? Celebrity sa na Grammy poriadne odviazali!

55-ročný herec prišiel pomerne nenápadne, v tmavom aute, s čiapkou na hlave a očami sklopenými k zemi, no zvedaví paparazzi ho predsa zachytili. Môžete si ho pozrieť v galérii pod článkom.

Chcete vidieť viac? Otvorte si galériu pod článkom, kde nájdete oboch známych hercov spoločne.

Autor: ling
Foto:Getty Images

 20 fotografií

Tak predsa! Jennifer Aniston a Brad Pitt ZNOVA prichytení. To už nebude náhoda... (FOTO)Tak predsa! Jennifer Aniston a Brad Pitt ZNOVA prichytení. To už nebude náhoda... (FOTO)Tak predsa! Jennifer Aniston a Brad Pitt ZNOVA prichytení. To už nebude náhoda... (FOTO)Tak predsa! Jennifer Aniston a Brad Pitt ZNOVA prichytení. To už nebude náhoda... (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa