Božie mlyny melú... Takto sa neverník potrestá aj sám!

Božie mlyny melú... Takto sa neverník potrestá aj sám!

Je to tak, odhalená nevera môže viac uškodiť, ako pomôcť vašej spravodlivej duši.

Aj keď svoje zahýbanie odhalíte, nepriznajte vinu, v žiadnom prípade. Ak vám partner objaví kondómy a vy pri styku nikdy žiadne nepoužívate a ak túto starosť nechal milenec na vás, môžete si byť istá, že muž nájde kondóm aj pod zemou.

Nič príjemné...
Nevera je fenomén, na ktorý by sme už mali byť psychicky pripravení všetci. Každého však zasiahne inak. Neverou však život nekončí, treba sa s ňou vedieť popasovať. A ako sa nevera popasuje s neverníkom? Ktorú úlohu by ste nikdy nechceli zažiť? Byť radšej podvádzaná manželka alebo tajná milenka alias rozvracačka vzťahov?

V živote to chodí tak, že sa môžete ocitnúť vo všetkých pozíciách. Podvádzaná manželka veľmi rýchlo zistí, že je jej manžel neverný. Väčšinou to začína „nevinným“ sexom. Muži sa snažia o útek zo stereotypu alebo si to túžia po rokoch vyskúšať aj s inou. Ženy hľadajú pohladenie a útechu. Lenže nie všetky jednovečerné vzplanutia končia po prvej spoločnej noci.

Mužská a ženská nevera sa odlišuje
Pre väčšinu mužov ide pri nevere o odbúranie sexuálneho napätia, ktoré pravidelne pociťujú, ak sú sexuálne zrelí. Muž potrebuje pravidelný a vzrušujúci sex. Treba odlišovať milenecký a partnerský sex. Milenecký sex je vášnivý, ale iba určité obdobie. Každý z nás už niekedy zaklamal. V živote sa asi nikto nevyhne občasnému klamstvu či zatajeniu nejakých viac alebo menej závažných skutočností. Klameme a meníme fakty, situácie, udalosti.

Čo však hrozí všetkým neverníkom?
Minimálne genitálny herpes! Prenáša sa tak pohlavným stykom ako aj bozkami. Kvapavka postihuje pohlavné orgány, močovú rúru, hrdlo. Syfilis sa prenáša pohlavným stykom aj bozkom. Prejavuje sa bolestivými ranami. Tak ako hocijaká iná choroba, i tie pohlavné majú svoje typické prejavy.

A mnohokrát nepatria práve k tým najpríjemnejším. Ak ste sa doteraz domnievali, že sa prejavujú len v oblasti pohlavných orgánov, tak ste poriadne na omyle. Niektoré dokonca nemožno spozorovať ani do neskorých štádií, preto sa neutešujte tým, že zdravie vášho nového milenca odhadnete pohľadom.

Autor: bb
Foto: Profimedia

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Rodinný život"

Poradňa