TAKTO ste ich ešte nevideli: Naštvaná kráľovná aj kričiaca Kate (FOTO)

TAKTO ste ich ešte nevideli: Naštvaná kráľovná aj kričiaca Kate (FOTO)
16 fotiek v galérií
U členov kráľovskej rodiny sme zvyknutí, že k nim neodmysliteľne patrí úsmev a dobrá nálada. Minimálne čo sa prezentovania na verejnosti týka. Aj oni sú však iba ľudia a stratia nervy, keď na to dôjde. Dôkazom sú tieto momentky...

O kráľovnej Alžbete II. sa vie, že je pomerne prísna. Správanie zvyšku rodiny dôkladne sleduje a keď treba, tak v súkromí zakročí. Niekedy však nepočká a varovný prst zdvihne aj pred očami verejnosti. Tak ako na jednom z mnohých záberov.

Chúďa Meghan už pre Harryho zjavne nie je dostatočne zaujímavá: VIDEO, ktoré hovorí za všetko!

Svoje vie povedať aj Kate Middleton. Keďže vychováva tri malé deti, dá sa očakávať, že aj ona niekedy stratí nervy. Vyhreší, trochu nakričí a maniere detí sú upratané.

Pozrite si v galérii pod článkom, kto ďalší sa neudržal a nedokázal skryť zlú náladu. Nájdete tam Harryho, Williama aj ďalších...

Autor: ling
Foto: Getty Images

 16 fotografií

TAKTO ste ich ešte nevideli: Naštvaná kráľovná aj kričiaca Kate (FOTO)TAKTO ste ich ešte nevideli: Naštvaná kráľovná aj kričiaca Kate (FOTO)TAKTO ste ich ešte nevideli: Naštvaná kráľovná aj kričiaca Kate (FOTO)TAKTO ste ich ešte nevideli: Naštvaná kráľovná aj kričiaca Kate (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa