Táto kočka je senzáciou na Instagrame: Naučí vás milovať vaše ovisnuté prsia! (FOTO)

Táto kočka je senzáciou na Instagrame: Naučí vás milovať vaše ovisnuté prsia! (FOTO)
20 fotiek v galérií

Koľko žien sa trápi pre svoje prsia. Nie sú dosť veľké, dosť plné, nemajú pekný tvar alebo sú príliš ovisnuté.

Práve ovisnuté prsia sú nočnou morou mnohých z nás. A tak ich často skrývame v push-up podprsenkách a tvárime sa, že vlastne tie naše prsia vôbec nie sú ovisnuté. Hanbíme sa za ne. Našťastie, existujú ženy ako Chidera Eggerue, ktorá vás naučí milovať svoje prsia, nech sú hocijaké, aj ovisnuté.

Posadnutosť dokonalým poprsím?
Dnešná doba príliš upriamuje pozornosť na ženské prsia, respektíve na to, ako by podľa spoločnosti mali ideálne prsia vyzerať. Predstava dokonalého poprsia a nespokojnosť s prirodzeným tvarom či veľkosťou prsníkov vedie často ženy pod nôž plastického chirurga.

Chidera Eggerue je známa osobnosť na Instagrame, kde uverejňuje fotky vyjadrujúce pozitívny postoj k ženskému telu, obzvlášť pokiaľ ide o prsia. Jej prsia nie sú z pohľadu dnešnej spoločnosti vôbec ideálne, vlastne sú poriadne ovisnuté. A práve preto sa Chidera rozhodla ukázať ostatným ženám, že môžu milovať svoje telo aj svoje prsia, nech sú akékoľvek.

Provokatívne fotky
23-ročná blogerka z Londýna uverejňuje fotografie, na ktorých sa objavuje v dizajnérskych kúskoch oblečenia a bežne nosí blúzky, tričká a topy bez podprsenky. Nemožno si nevšimnúť, že jej prsia sú značne ovisnuté, no ona svoje telo prijíma také, aké je. Týmto chce ukázať aj iným ženám, aby milovali svoje telo a snaží sa poukázať na „chorý“ postoj spoločnosti k ženskému poprsiu. V minulosti Chidera sama trpela kvôli svojim nedokonalým ovisnutým prsiam a dokonca zvažovala plastickú operáciu.

Uvedomovala si, že nevyzerá ani zďaleka tak ako celebrity alebo modelky na spodnú bielizeň. Naučila sa však prijať svoje telo a zmenila svoj postoj aj voči svojmu poprsiu. Na internete je Chidera známa aj vďaka hashtagu „SaggyBoobsMatter“. Pre show This Morning na ITV povedala, že dostala úžasnú odozvu obzvlášť od mladých dievčat, ktoré po tom, ako narazili na jej online kampaň, zrušili konzultácie o zväčšení poprsia u plastických chirurgov.

„Ešte viac naplňujúce však bolo dostávať správy od dojčiacich matiek, ktoré povedali, že tento hashtag im umožnil, aby sa cítili krajšie počas procesu dojčenia svojich detí,“ dodala mladá inšpiratívna žena. Chidera má na Instagrame desiatky tisíc fanúšikov, väčšinou žien, ktorým jej odkaz pomáha prijímať sa také, aké sú

Kliknite do GALÉRIE tejto modelky pod článkom.

Autor: Mária
Foto: independent.co.uk, instagram.com

 20 fotografií

Táto kočka je senzáciou na Instagrame: Naučí vás milovať vaše ovisnuté prsia! (FOTO)Táto kočka je senzáciou na Instagrame: Naučí vás milovať vaše ovisnuté prsia! (FOTO)Táto kočka je senzáciou na Instagrame: Naučí vás milovať vaše ovisnuté prsia! (FOTO)Táto kočka je senzáciou na Instagrame: Naučí vás milovať vaše ovisnuté prsia! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Príbehy zo života"

Poradňa