Tehotenstvo Meghan Markle: Pozrite, čo všetko sa od nej očakáva! (FOTO)

Tehotenstvo Meghan Markle: Pozrite, čo všetko sa od nej očakáva! (FOTO)
30 fotiek v galérií

Vziať si princa znie takmer dokonalo, no v skutočnosti to so sebou nesie nejedno bremeno. Hovoriť by o tom vedela Meghan Markle, čerstvá manželka princa Harryho.

Na jednej strane ju všetci obdivujú, no na druhej sa celkom nahlas rozoberajú témy, ako je intímny život mladomanželov, jej budúce tehotenstvo. A oddnes sa už bude oveľa častejšie. Správa je potvrdená. Meghan čaká bábätko! 

Vždy chcela deti?
Pri tejto otázke bola odpoveď jasná. ÁNO. Meghan sa spoločne s Harrym vyjadrili, že sa na túto časť manželského života tešia a budú sa ju snažiť naplniť. Vzhľadom na vek vojvodkyne zo Sussexu sa očakávalo, že sa začnú snažiť čím skôr a verejnosť dokonca hovorila o tom, že by mali mať minimálne dve deti. Princ Charles, princezná Anne, princ Andrew aj princ Edward majú po dve ratolesti, iba Kate s Williamom toto číslo navýšili a nedávno v rodine privítali svoje tretie dieťa. Uvidí sa, koľko potomkov sa podarí páru Meghan a Harry.

Bičan si nedá pokoj: Slintá nad ďalšou východniarkou!

Aj Harry pochádza spomedzi dvoch súrodencov.

Musia mať chlapca?
Čo platilo kedysi, to už je našťastie v mnohých prípadoch úplne inak. Meghan Markle sa tak nemusí trápiť aspoň tým, že by sa na ňu vzťahovalo pravidlo typu „prvorodený musí byť chlapec". Takéto očakávanie je už pasé, nakoľko žijeme v dobe modernej, kedy vládnu aj kráľovné. V prípade tohto páru sa dokonca ani nečaká, že ich deti budú nasledovníkmi, nakoľko ich „predbehli" všetky tri deti Williama a Kate, vrátane Williama a Harryho.

Čo ju ako matku čaká?
Čo sa však kráľovských pravidiel týka, tých sa Meghan Markle úplne nezbaví. Musí rátať s tým, že ako prvá to musela vedieť samotná kráľovná, až následne sa môže dobrá správa šíriť ďalej. Takisto je dané, že matky v tejto rodine nemávajú bábätkovské párty, aké sú v zahraničí zvykom. Meghan bude musieť počítať aj s tým, že o fotky svojho dieťaťa sa bude deliť s celým svetom a o dieťa ako také s vychovávateľmi. Tí sú v kráľovskej rodine povinnosťou a v mnohých prípadoch sa o malých potomkov starajú. Striktné nastavenia v mnohých veciach nepustia...

Meghan Markle sa s Harrym na deti tešia...

Tak či onak - Meghan Markle je tehotná a celý svet sa už teraz teší na nové kráľovské bábätko. 

Pozrite sa v galérii pod článkom, ako to týmto dvom spoločne pristane.

Autor: ling
Zdroj foto: Getty Images

 30 fotografií

Tehotenstvo Meghan Markle: Pozrite, čo všetko sa od nej očakáva! (FOTO)Tehotenstvo Meghan Markle: Pozrite, čo všetko sa od nej očakáva! (FOTO)Tehotenstvo Meghan Markle: Pozrite, čo všetko sa od nej očakáva! (FOTO)Tehotenstvo Meghan Markle: Pozrite, čo všetko sa od nej očakáva! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Tehotenstvo"

Poradňa