Tehotná v latexe? Nadmernej modelke odvaha nechýba…

Tehotná v latexe? Nadmernej modelke odvaha nechýba…
30 fotiek v galérií

Ashley Graham (31) je najžiadanejšou plus size modelkou súčastnosti a jej ženskú postavu typu krv a mlieko obdivuje celý svet. Avšak, Ashley je tehotná a rastúce bruško s hrdosťou vystavuje na obdiv a to vo veľmi odvážnom oblečení. Dokonca sa nebojí ani obtiahnutých šiat z latexu.

Plus size modelka a jej manžel Justin Ervin sa po deviatich rokoch od svadby dočkali vytúženého potomka. Tehotenstvo oznámili verejnosti v polovici augusta prostredníctvom milého videa, ktoré uverejnili presne v deň výročia ich svadby.

Ashley svoje rastúce bruško dlho skrývala, ale od oficiálneho oznámenia tehotenstva sa ním pýši pri každej možnej príležitosti a bruško dominuje každému outfitu úspešnej modelky. Ale musíte uznať, že tehotenská móda podľa Ashley Graham je netradičná.

Obtiahnuté latexové šaty, či body s priehľadnou čipkovanou sukňou nepatria k štandardným kúskom v šatníkoch nastávajúcich mamičiek. Pozrite si tehotenské módne kreácie 31-ročnej modelky v našej galérii.

Autor: Tat
Foto: Getty Images

 30 fotografií

Tehotná v latexe? Nadmernej modelke odvaha nechýba…Tehotná v latexe? Nadmernej modelke odvaha nechýba…Tehotná v latexe? Nadmernej modelke odvaha nechýba…Tehotná v latexe? Nadmernej modelke odvaha nechýba…
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa