Ten má ale "výbavu"! Jandovi vyskočil z nohavíc a TOTO boli reakcie jeho mileniek! (FOTO)

Ten má ale "výbavu"! Jandovi vyskočil z nohavíc a TOTO boli reakcie jeho mileniek! (FOTO)
25 fotiek v galérií

Verejné tajomstvo je nadobro odhalené. O tom, že spevák Dalibor Janda (66) má krásny chrapľavý hlas, nikto nepochybuje. Pošepkávalo sa však, že ohuruje verejnosť aj inou „prednosťou“.

Dalibor totiž patrí k najvybavenejším českým umelcom, a to doslovne. Síce na túto tému len veľmi nerád hovorí, ale niektoré okamihy ho prezrádzajú či chce, alebo nie. Stačí, ak si navlečie obtiahnutejšie nohavice a jeho intímne tajomstvo je neprehliadnuteľné. Pod gaťami sa mu totiž črtá doslovný búrlivák.

FOTO Stone si po rokoch zopakovala scénu zo Základného inštinktu: Uff, a vzala si aj nohavičky?

Aby potvrdil skrytú pravdu, o ktorej vedia určite dlho hovoriť jeho frajerky, v jednom z rozhovorov pre časopis Blesk priznal to, čo malo byť prísne utajené. Spevák prezradil o svojej výbavičke toto: ,,Penis mám dlhý 26 centimetrov, ale to je normálne, nie?“ Tak nečudo, že mnohé ženy mu často zutekali z postele s tým, že s Jandovým obrom v posteli nebudú! A čo na to spevák? „Také veci sa proste stávajú...“ okomentoval ich reakciu.

Chcete sa pozrieť na spevákovu výbavu zblízka? Tak kliknite na našu galériu pod článkom.

Autor: mam
Foto: Profimedia, archív

 25 fotografií

Ten má ale "výbavu"! Jandovi vyskočil z nohavíc a TOTO boli reakcie jeho mileniek! (FOTO)Ten má ale "výbavu"! Jandovi vyskočil z nohavíc a TOTO boli reakcie jeho mileniek! (FOTO)Ten má ale "výbavu"! Jandovi vyskočil z nohavíc a TOTO boli reakcie jeho mileniek! (FOTO)Ten má ale "výbavu"! Jandovi vyskočil z nohavíc a TOTO boli reakcie jeho mileniek! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa