TIETO fotky urobila sama Kate Middleton: Pozrite na Georga, Charlotte a Louisa (FOTO)

TIETO fotky urobila sama Kate Middleton: Pozrite na Georga, Charlotte a Louisa (FOTO)
13 fotiek v galérií
Majú dvorného fotografa, no napriek tomu si Kate Middleton deti fotí aj sama. Ide o jednu z jej záľub a je v nej natoľko dobrá, že sa zábermi môže chváliť aj na verejnosti. Jej prirodzené momentky sú často aj lepšie ako strojené oficiálne fotografie. Veď sa pozrite!

Počas ostatných pár mesiacov sa manželka princa Williama pochválila viacerými svojimi výtvormi. Spoločné deti zvečnila pri viacerých dôležitých momentoch a zakaždým išlo o krásny a zapamätateľný záber. Mnohé ste už videli, ale zrejme nie všetky. Nájdete ich v galérii pod článkom!

MÓDNA POLÍCÍA Babička Carol (72) z Kroku za krokom: FOTO Obliekla sa ako do porna!

V galérii nižšie si môžete pozrieť celú sériu fotografií, pod ktorými je podpísaná sama Kate Middleton. Má talent, čo poviete?

Autor: ling
Foto: Getty Images

 13 fotografií

TIETO fotky urobila sama Kate Middleton: Pozrite na Georga, Charlotte a Louisa (FOTO)TIETO fotky urobila sama Kate Middleton: Pozrite na Georga, Charlotte a Louisa (FOTO)TIETO fotky urobila sama Kate Middleton: Pozrite na Georga, Charlotte a Louisa (FOTO)TIETO fotky urobila sama Kate Middleton: Pozrite na Georga, Charlotte a Louisa (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa