Sexi "sms valentínky": Tieto naň zaberú!

Sexi "sms valentínky": Tieto naň zaberú!

Dnes trávime oveľa viac času písaním si správ, ako debatovaním jeden s druhým zoči-voči. S tým súvisí aj esemesková komunikácia, ktorá bude prebiehať na taký zamilovaný sviatok ako je sviatok Sv. Valentína.

Ako flirtovať na Valentína pomocou textových správ? Máte byť vtipní, hraví alebo očarujúco sexi? Tu je niekoľko tipov, čo by od vás chcel partner najradšej cez telefón "čítať".

Buďte kreatívni

Pre niekoho môže byť ťažké byť originálnym, keď posiela SMS. Možno budíte lepší dojem naživo, ale nie vždy sa môžeme s druhou stranou stretnúť, kedy chceme. Musí to za vás vybaviť telefón. Ak váš objav skutočne chcete, musíte v ňom vzbudiť záujem, aby na vašu SMS zareagoval.

Skvelou taktikou je nejaký veselý žart, vtip, na ktorý sa neodpisuje iba Áno alebo Nie. Klaďte mu otázky. Je to fajn spôsob, ako nezastaviť komunikáciu. Nechoďte do nejakých ťažkých tém. Buďte zábavná, ale nie príliš otvorená. Nerozoberajte nejaký filozofický problém, aj keď sa bude týkať lásky, partner by sa mohol zľaknúť.

Pozor na pravopis a gramatiku
Aj keď sa vám toto upozornenie môže zdať hlúpe a irelevantné, ak chcete flirtovať cez textové správy, musíte vedieť dobre písať. Nie je nič horšie, ako poslať silné slová lásky a napísať milujem ťa s tvrdým „y“. Vaše SMS musia byť úhľadné, slová by mali dávať zmysel, vety musia byť kompletné.

Nemusíte používať interpunkciu, ale pozor na vyslovene školácke gramatické chyby. Ak budete posielať nedbalé alebo nezrozumiteľné texty, bude to vyzerať, ako by vám na druhej osobe nezáležalo. Urobte si na textovky dosť času. Nevykonávajte medzi tým ďalších desať činností. Vaše písanie musí byť prefektné. Pred odoslaním správy si text ešte dobre prezrite a chyby opravte.

Podpichujte svoju lásku
Škádlenie textovkami je skvelý spôsob, ako flirtovať. Podpichujte ho pri sledovaní spoločného filmu, aj keď vás delia desiatky kilometrov. Pozor, aby sa ale zábava a slovné žarty nezmenili na útok alebo napádanie. Ak viete, že priatelia dali vašej láske hlúpu prezývku, na Valentína nie je ten správny čas, aby ste mu to vy oznamovali.

Buďte trochu nezbedná
Nájdite jemné spôsoby, ako vzbudiť vášeň prostredníctvom krátkych správ. Vyskúšajte triky, na ktoré reaguje každý chlap. Pošlite mu sexi vetičku, že ste práve vyšli zo sprchy nahá, po byte nenosíte šaty a v chladničke máte šľahačku a jahody a čo s tým, keď ste sama. Keď už to bude s vašou polovičkou na nevydržanie vzrušujúce, pozvite ho v ďalšej esemeske rovno k vám na vínko...

Autor: bb
Foto: Shutterstock

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Rodinný život"

Poradňa