Títo chlapi vám obrúčku nikdy neponúknu!

Títo chlapi vám obrúčku nikdy neponúknu!

Nie každý muž je rodená hlava rodiny, zodpovedný, príkladný, autorita pre ženu aj deti. Sú chlapi, ktorí sa do manželstva jednoducho nehodia. Musíte zapnúť všetky vaše ženské vysielače, a zistiť, či ten váš je podobný voľnomyšlienkar.

Aby ste sa zbytočne nesklamali, keď sa zamilujete do chlapa, ktorý vám obrúčku nikdy na prst nenastokne. Tu je niekoľko nepopierateľných znakov, že si ho zrejme nikdy nevezmete, ani žiadna iná po vás. Dnešná časť svadobného špeciálu vám odhalí chlapíkov, ktorým sa treba radšej vyhnúť, ak chcete byť niekedy v živote nevesta.

1. Vyhlasuje, že chce ostať slobodný
Nie je to zase také náročné zistiť, či hlbší vzťah s vami chce, alebo nie, pokiaľ na všetky strany vyhlasuje, že je manželstvo zbytočnosť a on bude do konca života radšej voľný. Páči sa mu termín "starý mládenec", iní sexi slobodní muži v strednom veku sú pre neho králi a vždy sa mu objaví vyrážka, keď dostanete od známych pozvanie na svadbu.

2. Nie je romantik
Manželstvo je síce dobrovoľná dohoda spojiť sa do hlbšieho vzťahu, no pre mnohých chlapov je to mužova prehra, podvolenie sa žene, slabosť, prejav straty mužnosti a kopa iných nemužných znakov. Proste, chlap neženáč je typ, ktorý je až moc CHLAPSKÝ. To znamená, že mu žiadna žena nebude robiť program, od ženy chce sex, žiadnu romantiku, žiadne výlety, básničky, maximálne tak doniesť pivo. Tento typ človeka je veľmi pôžitkársky, a preto ho ťažko privediete k oltáru, pretože manželstvo je pre neho väzenie a za trest. Ušetríte si rozchodom veľa starostí, pokiaľ je svadba vašou životnou métou.

3. Zamestnaný s koníčkami
Z nejakého dôvodu sa mužovým životom stala iba práca, jeho priatelia a koníčky. Čas pre vás si vždy nachádza úchytkom niekde medzi týmito aktivitami a rozhodne ho máte zo všetkých jeho záujmov najmenej. Je to dosť kruté, ale vy ste si ešte nevšimli, že sú mu iné veci prednejšie ako vy sami? Takýto zacyklený muž nemení tak ľahko svoje životné priority, takže nedúfajte, že jedného dňa príde a celý namäkko sa vás opýta, či ho „chcete za manžela“. Je mu to totiž jedno. Je s vami, keď treba? To vám musí zatiaľ stačiť.

4. Bol už ženatý
Toto hádam ani netreba komentovať. Sklamaný muž z predošlého manželstva sa už do ďalšieho veru hrnúť nebude. Navyše, ak mu jeho bývalá urobila po rozvode zo života peklo. Možno, že je ešte stále v šoku, ženám moc neverí. Musíte zistiť, v akom je stave a podľa toho sa k nemu správať a chcieť aj rodinné záležitosti. Hlavne ho nevystrašte, chlapi sa zvyknú tváriť, že sú v pohode, hoci vnútorne dlhé roky trpia.  

5. Jeho rodičia sú rozvedení
Ak muž pochádza z rozvedenej rodiny, niet divu, že mu manželstvo nevonia. Takéto rozvrátené rodinné vzťahy mu nedávajú príjemnú predstavu a nádej, že zrovna jemu by sa podaril opak. Jeho detstvo nebola zábava, skôr stres, často bol pripravený od rodičov utiecť. Videl, ako otec bije mamu, matka sa trápi. Ako dieťa jej nemohol veľmi pomôcť. Rozvod nebol možný z rôznych, napríklad z náboženských dôvodov. Takýto chlap sa bojí, má v podvedomí zafixovaných veľa zlých spomienok.

Autor: Hana

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Svadba"

Poradňa