To je na porazenie! Kate Middleton si narazí na hlavu hocičo! (FOTO)

To je na porazenie! Kate Middleton si narazí na hlavu hocičo! (FOTO)
23 fotiek v galérií

Dáma nechodí s nepokrytou hlavou, platilo ešte v minulom storočí. Dnes tento zvyk dodržujú už iba dámy s modrou krvou a zopár celebrít – aj to len, aby upútali pozornosť.

No vybrať si správny tvar ku svojej tvári a štýl k celkovému outfitu, to je skutočne celá veda. Ešteže nám finančné možnosti dovoľujú mať tak jeden či dva, čo podstatne zužuje náš výber. Vojvodkyňa Kate je však v úplne inej situácii.

Kliknite si klobúkovú módu Kate Middleton pod článkom.

Bontón jej predpisuje nosiť klobúk v podstate pri každej oficiálnej príležitosti, preto sa v kráľovskej pokladnici jednoducho musia nájsť peniaze na tento módny doplnok. A že ich má Kate požehnane! Ku každému kostýmčeku či šatám iný. Raz v tvare obrovskej ruže, potom mini „fascinátor“ s nožičkami, inokedy biele čudo, ktoré pripomína skôr maketu kozmickej lode pre hollywoodsky film.  

Lenže ešte aj v tom vyzerá dobre a to je fakt na porazenie... Ak sa chcete inšpirovať kreáciami Vojvodkyne Kate – možno na svadbu či inú spoločenskú udalosť, pozrite si galériu jej klobúkov…

Autor: zp
Foto: profimedia.sk

 23 fotografií

To je na porazenie! Kate Middleton si narazí na hlavu hocičo! (FOTO) To je na porazenie! Kate Middleton si narazí na hlavu hocičo! (FOTO) To je na porazenie! Kate Middleton si narazí na hlavu hocičo! (FOTO) To je na porazenie! Kate Middleton si narazí na hlavu hocičo! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa