To sa nedá prehliadnuť! Aha, ako sa Harry zmenil, odkedy je s Meghan

To sa nedá prehliadnuť! Aha, ako sa Harry zmenil, odkedy je s Meghan
22 fotiek v galérií

Kedysi rebelujúci tínedžer, neskôr milovník párty a žien, dnes vojvoda, manžel a otec. To je cesta, ktorou si prešiel princ Harry a mnohí sa zhodujú, že to už ani nie je on. Môže za to Meghan?

VIDEO: Meghan Markle a princ Harry medzi davom fanúšikov

 

Samozrejme, americká herečka, ktorá sa stala Harryho ženou, v tejto premene zohrala nemalú úlohu. Nielenže mu porodila syna, ale princ sa do nej tak zamiloval, že bol schopný doslova hodiť za hlavu starý život. Ponocovanie, pitie i fajčenie úplne stopol, takisto nezdravé jedlo a množstvo času s priateľmi. Tí ho dnes opisujú ako niekoho celkom iného - nielen zmeneného, ale zdravšieho, spokojnejšieho a rozumnejšieho.

Odborník na kráľovskú rodinu, Duncan Larcombe, pre britský denník Sun povedal, že tento Harry je z celkom inej planéty ako ten predošlý. Je zodopovedným členom rodiny, reprezentuje, hovorí tie správne veci, a to akoby “ne-harryovským” spôsobom. Pokiaľ sa s ním niektorí jeho fanúšikovia predtým stotožňovali, dnes už sa nemôžu.

Zo zmeny populárneho princa si spravil srandu aj jeho kolega z vojenskej služby. Keď sa zverejnilo, že vojvoda s vojvodkyňou relaxujú v spa, do médií reagoval slovami: “Pedikúra a masáže? Ten sa ale zmenil!” Napriek všetkému sa jeho okolie zhoduje, že síce je to premena obrovská, je pre Harryho pozitívna. Ide o konrast dvoch podôb sympatického vojvodu, no nikdy nevyzeral šťastnejší.

V galérii pod článkom si prečítajte, čoho všetkého sa princ Harry pre svoju životnú lásku vzdal. Fotografie z minulosti a súčastnosti odhalia jeho zmenu. Viac v galérii!

Autor: ling
Foto: Getty Images

 22 fotografií

To sa nedá prehliadnuť! Aha, ako sa Harry zmenil, odkedy je s MeghanTo sa nedá prehliadnuť! Aha, ako sa Harry zmenil, odkedy je s MeghanTo sa nedá prehliadnuť! Aha, ako sa Harry zmenil, odkedy je s MeghanTo sa nedá prehliadnuť! Aha, ako sa Harry zmenil, odkedy je s Meghan
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa