To snáď ani nie je ona! Obľúbená kučeravá Sue vyrástla priam neuveriteľne (FOTO)

To snáď ani nie je ona! Obľúbená kučeravá Sue vyrástla priam neuveriteľne (FOTO)
13 fotiek v galérií

Kto by si nepamätal komédiu Kučeravá Sue? Film z roku 1991 síce u kritikov neprešiel, ale diváci ho milovali a stále aj milujú.

VIDEO: Malá kučeravá Sue už vyrástla a pozrite, ako úžasne spieva

 

Prichádza vianočný čas a niet pochýb, že sa opäť objaví aj na našich obrazovkách. S malou kučeravou hviezdou v hlavnej úlohe! Herečka, ktorá ju stvárnila, sa volá Alisan Porter a dnes má už 37 rokov. Síce nehrala už žiadnu významnú úlohu, celkom jej stačila táto jedna, aby sa zapísala do pamäte divákov. Tí ju stále vidia ako malú rebelku s hlavou plnou nepoddajných vlasov, avšak ona je dnes už celkom iná.

V zrelom ženskom veku nosí rovné vlasy, najčastejšie ich má skrátené po plecia a miesto herectva sa vydala cestou speváčky. Pozrite sa na jej aktuálny vzhľad a v galérii pod článkom sa o nej dozviete ešte viac. Tušili ste, čím sa jej pár rokov dozadu podarilo v Amerike opäť zviditeľniť?

Autor: ling
Foto: Getty Images, youtube.com

 13 fotografií

To snáď ani nie je ona! Obľúbená kučeravá Sue vyrástla priam neuveriteľne (FOTO)To snáď ani nie je ona! Obľúbená kučeravá Sue vyrástla priam neuveriteľne (FOTO)To snáď ani nie je ona! Obľúbená kučeravá Sue vyrástla priam neuveriteľne (FOTO)To snáď ani nie je ona! Obľúbená kučeravá Sue vyrástla priam neuveriteľne (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa