To sú ale tajnostkári! Pozrite, s kým randili TIETO celebrity (FOTO)

To sú ale tajnostkári! Pozrite, s kým randili TIETO celebrity (FOTO)
22 fotiek v galérií
O väčšine celebritných vzťahov sa človek dozvie, aj keď o to práve nestojí. Sú ich plné noviny, internet aj reči v autobuse, no predsa len existujú výnimky. Niektoré známe tváre si držia milencov v tajnosti, a tak je zrazu prekvapením, s kým po boku trávia rok, dva či dokonca päť.

Jedným z takýchto prekvapení boli Katie Holmes a Jamie Foxx. Hereckí kolegovia spolu randili neuveriteľných 6 rokov a takmer ich spolu nebolo vídať. Na verejnosť sa ich láska dostalaaž po približne dvoch rokoch spoločného stretávania sa a ani po odhalení sa nič nezmenilo. Držali sa mimo červených kobercov, a tak pôsobili oveľa prirodzenejšie a sympatickejšie. Len škoda, že už sú aj po rozchode.

Kto ďalší si svoju lásku poriadne strážil pred zvedavými médiami i fanúšikmi? To sa dozviete v galérii pod článkom. Máme pre vás ďalšíc 22 známych párov, ktoré prekvapili. Tušili ste o ich romániku?

Autor: ling
Foto: Getty Images, Theimagedirect.com

 22 fotografií

To sú ale tajnostkári! Pozrite, s kým randili TIETO celebrity (FOTO)To sú ale tajnostkári! Pozrite, s kým randili TIETO celebrity (FOTO)To sú ale tajnostkári! Pozrite, s kým randili TIETO celebrity (FOTO)To sú ale tajnostkári! Pozrite, s kým randili TIETO celebrity (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa