TOP outfity Čaputovej: Prezidentka po drsnej kritike ohuruje! (60 FOTO)

TOP outfity Čaputovej: Prezidentka po drsnej kritike ohuruje! (60 FOTO)
60 fotiek v galérií

Elegantná vo svete aj v lese! Po ostrej kritike postavy aj štýlu ošatenia na štátnických stretnutiach pôsobí naša prezidentka deň odo dňa čoraz lepšie a viac na úrovni.

VIDEO: Čaputová na nedávnej oficiálnej návšteve Poľska

Distingvovaný prejav, kultivované účesy, jemné gestá, no jasne formulované názory a vízie. Nebojácnosť, otvorenosť a ľudskosť. Tak dnes vystupuje na formálnych i neformálnych stretnutiach naša čerstvá prezidentka. Na svete je iba 12 prezidentiek. Bude naša najkrajšia? (FOTO)

Aké outfity Zuzana Čaputová preferuje? Jednoznačne nadčasovú eleganciu sukňových kostýmov podobných strihov, no s rôznorodými detailmi a vzormi. A čo iná krajina, to iná, sýta farba.

Kliknite do galérie pod článkom.

No ako vidno, najviac žiari v bielej (zvolila ju na festivale Pohoda, v detskom tábore aj na oficiálnej návšteve Poľska). A mimoriadne jej to pristalo! Nevinná biela farba ju v určitom zmysle aj vystihuje, keďže v kampani sľubovala najmä férovosť a nový začiatok. A dosiaľ to veľmi dodržiava.

Má to oveľa ťažšie! Čo musí Čaputová a jej predchodcovia nie? (VIDEO)

VIDEO: Objektívom zahraničných médií - inaugurácia Čaputovej

Autor: Dana
Foto: TASR a Facebook prezidentky

 60 fotografií

TOP outfity Čaputovej: Prezidentka po drsnej kritike ohuruje! (60 FOTO)TOP outfity Čaputovej: Prezidentka po drsnej kritike ohuruje! (60 FOTO)TOP outfity Čaputovej: Prezidentka po drsnej kritike ohuruje! (60 FOTO)TOP outfity Čaputovej: Prezidentka po drsnej kritike ohuruje! (60 FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa