TOTO fanúšikovia Kim Kardashian nepredýchajú! Ako to vyzerá? A za všetko môže jej manžel (FOTO)

TOTO fanúšikovia Kim Kardashian nepredýchajú! Ako to vyzerá? A za všetko môže jej manžel (FOTO)
47 fotiek v galérií

Extravagantnému oblečeniu a ukazovaniu svojich extra veľkých vnád pre Kim Kardashian (39) zrejme odzvonilo.

Môže za to jej manžel, ktorý sa dal na cestu viery a začalo mu prekážať, že jeho manželka ukazuje dekolt a ešte veľký zadok všade, kam sa pohne!

Najnovšie sa má podľa priania svojho manžela rappera Kanyeho Westa (42), ktorého paradoxne zbalila práve na odhalené prsia, zahaľovať. Ak teda Kim nechce o svojho chlapa, ktorý začal chodiť pravidelne na bohoslužby a náboženstvo, prísť, bude nosiť rozťahané roláčiky a to doslovne.

FOTO Česká topmodelka a jej najhorší outfit: Preboha, to ako mohla ísť v tomto na akciu?!

A čo na to vraví Kim? „Je to môj muž a ja ho chcem podporiť v jeho životnej zmene,“ komentuje mediálna hviezdička. „Mám štyri deti a zanedlho štyridsať rokov. Tak sa budem prezentovať inak,“ dopĺňa. Zdá sa, že sa to Kim zatiaľ darí. Dokonca pribrala za rok celých osem kilogramov a aj oblečenie prispôsobila výzoru svätice.

Vy si však pozrite, ako ešte pred časom ohurovala svoje okolie.

Autor: mam
Foto: Profimedia

 47 fotografií

TOTO fanúšikovia Kim Kardashian nepredýchajú! Ako to vyzerá? A za všetko môže jej manžel (FOTO)TOTO fanúšikovia Kim Kardashian nepredýchajú! Ako to vyzerá? A za všetko môže jej manžel (FOTO)TOTO fanúšikovia Kim Kardashian nepredýchajú! Ako to vyzerá? A za všetko môže jej manžel (FOTO)TOTO fanúšikovia Kim Kardashian nepredýchajú! Ako to vyzerá? A za všetko môže jej manžel (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa