Toto musíte vidieť: Nádherné momentky, kde je Kate Middleton ako obyčajná mama (FOTO)

Toto musíte vidieť: Nádherné momentky, kde je Kate Middleton ako obyčajná mama (FOTO)
31 fotiek v galérií

Či ste manželkou budúceho kráľa alebo nie, materské povinnosti sú stále také isté. Deti na rukách, utišovanie ich plaču, zbieranie hračiek či utieranie ich soplíkov, ale aj smiech a srandičky, to všetko je stále vo vašich rukách.

Raz ste mama a aj keď sa voláte Kate Middleton, tieto veci vás neobídu. Pozrite si sympatické momentky, na ktorých je vojvodkyňa z Cambridgeu zachytená v bežných mamičkovských chvíľach...

Máte pocit, že kráľovské deti netrucujú? Ale kdeže! Aj ony majú svoje slabé chvíle a mama Kate ich musí utišovať, dohovárať im a vychovávať. Presne ako v prípade malého Georgea či uplakanej Charlotte. Najskôr zvládnuť dieťa a až potom pózovať pred kamerami a fotoaparátmi.

Sestra zosnulej herečky Vránovej († 74) Miriam: Obrovské výčitky po jej smrti!

V galérii pod článkom nájdete ďalších 20 momentiek mamy Kate - či už úsmevných alebo viac výchovných. Pozrite sa na to, ako sa aj ona v potrebných chvíľach mení z budúcej kráľovnej na starostlivú mamičku.

Autor: ling
Zdroj foto: Getty Images

 31 fotografií

Toto musíte vidieť: Nádherné momentky, kde je Kate Middleton ako obyčajná mama (FOTO)Toto musíte vidieť: Nádherné momentky, kde je Kate Middleton ako obyčajná mama (FOTO)Toto musíte vidieť: Nádherné momentky, kde je Kate Middleton ako obyčajná mama (FOTO)Toto musíte vidieť: Nádherné momentky, kde je Kate Middleton ako obyčajná mama (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa