TOTO sme u Meghan ešte nevideli: Aha, v čom ju Kate úplne prevalcovala!

TOTO sme u Meghan ešte nevideli: Aha, v čom ju Kate úplne prevalcovala!
29 fotiek v galérií
Dve najpopulárnejšie vojvodkyne britského kráľovstva nemôžu byť odlišnejšie. Meghan je považovaná za rebelku z Ameriky, Kate za poslušnú a protokol milujúcu Britku. Neprehliadnuteľným rozdielom je aj ich smiech. Je to možno detail, ale pozrite sa na to...

Kým Meghan je v prípade vyjadrovania svojich emócií ešte zdržanlivá, Kate si pomyselnú servítku neberie. Veľmi často sa smeje - ako sa vraví - na celé kolo a svojej bezprostrednosti necháva voľný priebeh. Je prirodzená, ľudská a otvorená, kým Meghan si zatiaľ svoje urodzené ja ešte len hľadá.

FOTO Krásna Jennifer Aniston aj v 50-ke dobýja titulky magazínov: Nikdy nezošediviem!

Kate je manželkou budúceho kráľa už 8 rokov, k tomu netreba zabúdať takmer 10-ročný vzťah pred svadbou. Času na zvykanie si a hľadanie pohodlnej polohy v novej úlohe mala dostatok, aby dnes bola taká, aká je. Našla sa v prirodzenosti a úprimnosti, uvidíme, ako bude po čase pôsobiť Meghan.

Pozrite si typický prejav vojvodkyne Kate v galérii pod článkom. Správa sa tak, ako to cíti, a preto ju ľudia doslova milujú. Viac uvidíte v galérii...

Autor: ling
Foto: Getty Images

 29 fotografií

TOTO sme u Meghan ešte nevideli: Aha, v čom ju Kate úplne prevalcovala!TOTO sme u Meghan ešte nevideli: Aha, v čom ju Kate úplne prevalcovala!TOTO sme u Meghan ešte nevideli: Aha, v čom ju Kate úplne prevalcovala!TOTO sme u Meghan ešte nevideli: Aha, v čom ju Kate úplne prevalcovala!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa