Spomínate si na plesové šaty Ivety Malachovskej? Minulý rok im niečo podstatné chýbalo! (FOTO)

Spomínate si na plesové šaty Ivety Malachovskej? Minulý rok im niečo podstatné chýbalo! (FOTO)
12 fotiek v galérií

Rok čo rok sa nedalo na Plese v opere prehliadnuť, čo sa slávnostný kostým si vezme naša úspešná moderátorka Iveta Malachovská. Od krikľavých šiat, cez obrovské našuchorené róby, prešla na splývavé, no odhaľujúce oblečenie.

Jedno z posledných, ktoré predviedla vyrazidlo dych celému Slovensku. Až vtedy sme pochopili, ako bola príroda k Malachvskej štedrá a koľko jej venovala miesta "v dekolte". Také veľké megaprsia sme u nej veru nečakali.

Minulý rok si zrejme vstúpila do svedomia a obliekla si veľmi jednoduché, modré šaty s krajkou, ktorá jej zahalila, celý dekolt až po krk! Môže za zmenu kritika, alebo nedostatok sebavedomia, alebo uvedomenie si, že v jej veku by sa už tak odhaľovať nemala? Ivete dávame plus body, na plese vyzerala konečne ako pravá dáma a jej veľké prsia nám rozhodne nechýbali! Sme zvedavý, v čom sa objaví tento rok. 

Kliknite do galérie plesových rób Ivety Malachovskej pod článkom. 

Autor: bb
Foto: Pluska.sk

VIDEO: Príchod hostí na Ples v opere

 

 12 fotografií

Spomínate si na plesové šaty Ivety Malachovskej? Minulý rok im niečo podstatné chýbalo! (FOTO)Spomínate si na plesové šaty Ivety Malachovskej? Minulý rok im niečo podstatné chýbalo! (FOTO)Spomínate si na plesové šaty Ivety Malachovskej? Minulý rok im niečo podstatné chýbalo! (FOTO)Spomínate si na plesové šaty Ivety Malachovskej? Minulý rok im niečo podstatné chýbalo! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa