TOTO tak skoro neukáže! Tehotná Judínyová musí skrývať svoje telo, lebo... (FOTO)

TOTO tak skoro neukáže! Tehotná Judínyová musí skrývať svoje telo, lebo... (FOTO)
59 fotiek v galérií

To, že je moderátorka Erika Judínyoná (49) už viac ako pol roka v požehnanom stave, je už verejne známe. Dodnes však nie je úplne jasné, ako sa jej darilo pokročilé štádium tehotenstva pred ľuďmi tajiť.

Narastajúce bruško síce maskovala pred kamerami rukou či tmavým oblečením a na verejnosti sa údajne neukázala niekoľko mesiacov, ale o šťastnej novine ani nepovedal nikto z jej okolia. Prečo všetci mlčali?  

Dnes je teda isté aspoň jedno! Stále sa zväčšujúce bruško už moderátorka nedokáže pred svetom skrývať a nezachránia ju ani tie najpremyslenejšie outfity. Údajne síce s prípravou obľúbenej šoubiznisovej televíznej relácie tak skoro neskončí, ale už dnes je jasné, že pred pôrodom, ktorého termín poznajú len známi manželia, bude musieť predvádzanie pred kamerou zavesiť na klinec.

Moderátorka je totiž známa práve odvážnym a vyzývavým oblečením, podpätkami siahajúcimi „do neba“ a chôdzou hodnej levice. Rastúce bruško jej však začne zanedlho úkony, ktoré boli pre Eriku typické, čoraz viac sťažovať. Otázne však zostáva, ako sa vedenie televízie postaví k jej moderovaniu najsledovanejšej šoubiznisovej relácie. Zdá sa totiž, že sa ju nechystá kvôli neprehliadnuteľnému tehotenstvu a neskôr materstvu, vyšachovať spred obrazovky.

S veľkou pravdepodobnosťou bude teda Judínyová „svoju“ reláciu naďalej moderovať, len sa nebude kvôli materským povinnostiam zúčastňovať na spoločenských udalostiach. Každopádne je informácia o jej požehnanom stave šťastnou udalosťou. Je totiž známe, že sa známa moderátorka a jej manžel herec a zabávač Štefan Skrúcaný (59), snažili o bábätko už od ich svadby v roku 2015. Dieťa sa im však nedarilo splodiť a postupne upadali do letargie. Tak nám dnes nezostáva iné, ako im k šťastnej udalosti zaželať všetko najlepšie...

Ako neuvidíte Judínyovú? Fotky, ktoré odkrývajú takmer všetko, nájdete v našej galérii pod článkom.

Autor: mam
Foto: Pluska

 59 fotografií

TOTO tak skoro neukáže! Tehotná Judínyová musí skrývať svoje telo, lebo... (FOTO)TOTO tak skoro neukáže! Tehotná Judínyová musí skrývať svoje telo, lebo... (FOTO)TOTO tak skoro neukáže! Tehotná Judínyová musí skrývať svoje telo, lebo... (FOTO)TOTO tak skoro neukáže! Tehotná Judínyová musí skrývať svoje telo, lebo... (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa