Trumpova manželka na fotkách z mladosti: Hrôza! Z milého dievčaťa plastiková barbie! (FOTO)

Trumpova manželka na fotkách z mladosti: Hrôza! Z milého dievčaťa plastiková barbie! (FOTO)
43 fotiek v galérií

Melania Trump, manželka prezidenta USA, Donalda Trumpa, sa na seba z minulosti vôbec nepodobá.

Melania prešla totálnou zmenou vzhľadu, aj preto, že má okolo seba už dlhé roky tím tých najlepších lekárov a odborníkov. Má už síce 45 rokov, ale aj vďaka operáciám vyzerá oveľa staršie.

Modelka od mlada
Súčasná prvá dáma sa narodila a vyrastala v Slovinsku a začínala ako modelka v roku 1987 na modelingovej súťaži. Tvár jej rozkvitla, ale po čase už začala potrebovať kozmetické zákroky, aby oddialila jej posúvanie sa do stredného veku.

Transformácia
Doktor Dev Patel, riaditeľ Perfect Skin Solutions v Portsmouthe odhaduje, že jej kozmetická transformácia, predtým, ako sa stala prvou dámou, ju vyšla pravdepodobne na 20 000 Eur. Väčšinu zákrokov si nechala robiť vo Veľkej Británii.

Úplná zmena
Estetická liečba tváre jej však úplne zmenila črty. Zjavne je vidieť hlavne botox okolo očí, takmer sa jej nehýbu, keď aj urobí nejakú grimasu, alebo sa usmeje. Pôsobí veľmi prísne, až strašidelne. Podľa odborníka používa príliš silné dávky. Melánia má aj nový nos, jej nosová forma sa od mladosti veľmi zmenila. Nos je užší a špička rafinovanejšia.

Aj pery si nechala upraviť, predovšetkým tie horné, ktoré sú plnšie. Z tváre si nechala aj odsať tuk. Má extrémne hladkú pokožku, čo môže byť spôsobené kožným pílingom alebo laserovou úpravou. A v neposlednom rade má urobené silikóny.

Ako sa vám páči Melánia teraz a kedysi? Pozrite sa do našej galérie pod článkom.

Autor: bb/express.co.uk
Foto: EPA, REUTERS, Getty Images

 43 fotografií

Trumpova manželka na fotkách z mladosti: Hrôza! Z milého dievčaťa plastiková barbie! (FOTO)Trumpova manželka na fotkách z mladosti: Hrôza! Z milého dievčaťa plastiková barbie! (FOTO)Trumpova manželka na fotkách z mladosti: Hrôza! Z milého dievčaťa plastiková barbie! (FOTO)Trumpova manželka na fotkách z mladosti: Hrôza! Z milého dievčaťa plastiková barbie! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa