Tu už ľútosť nepomôže! Ako trpela princezná Diana pre svoju krásu? (FOTO)

Tu už ľútosť nepomôže! Ako trpela princezná Diana pre svoju krásu? (FOTO)
36 fotiek v galérií

Najmilovanejšia britská princezná Diana sa hrozne bála, že z nej bude veľká bucľoška. Médiá ju označovali za najznámejšiu bulímičku.

V nemilosti kráľovnej?
Keď sa po sobáši s princom Charlesom presťahovala z domu do paláca, začali sa jej psychické problémy. Mala pocit, že svokra, kráľovná Alžbeta II., ju nemá príliš v láske. A keď sa jej narodili synovia William a Harry, začal sa jej vzďaľovať a odchudzovať menžel. Možno už vtedy si opäť začal románik s Camillou Parkerovou. Z toho vyplynuli Dianine zlé stravovacie návyky, s ktorými bolo treba zatočiť, inak si neustráži svoju postavu…

Bez tuku a cukru!
Málokto tušil, že princezná Diana má ťažkosti pri prijímaní potravy, verila však, že jej pomôže nízkokalorická diéta. Svojho kuchára McGradiho „pritlačila k múru“, aby jej varil stravu, v ktorej chýbali tuky a cukry. Bŕŕ, ktovie, ako to chutilo, keďže tuk aj cukor sú nositeľmi chuti. Navyše, Diana bola vegetariánka, zbožňovala ryby a jedla veľa zeleniny a ovocia.  

Kliknite do GALÉRIE pod článkom. 

Synom sladké dovoľovala
Na hostinách jej servírovali jedlo samostatne, a také, aby nebolo vidieť, že je iné ako u ostatných hostí. Svojim synom síce dovolila rôzne sladkosti, no ona sa stravovala zdravo. A každý deň cvičila. Práve pohyb ju dostával aj do psychickej kondície. Stále však mala chuť na sladké, kuchárovi tvrdila, že to spáli v telocvični, napriek tomu ho žiadala, aby jej príjem cukrov obmedzoval.

Diana totiž milovala sušené hrozienka a sladký chlebíček s pudingom. Pre veľký obsah cukrov si odopierala aj zemiaky, ktoré mala veľmi rada, a tak ich jedla iba raz do týždňa. Či už bola princezná Diana bulímička, alebo nie, toto tajomstvo si vzala do hrobu, keď jej život predčasne vyhasol pri autonehode v parížskom tuneli.

Autor: eb
Foto: Profimedia.sk

 36 fotografií

Tu už ľútosť nepomôže! Ako trpela princezná Diana pre svoju krásu? (FOTO)Tu už ľútosť nepomôže! Ako trpela princezná Diana pre svoju krásu? (FOTO)Tu už ľútosť nepomôže! Ako trpela princezná Diana pre svoju krásu? (FOTO)Tu už ľútosť nepomôže! Ako trpela princezná Diana pre svoju krásu? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa