Túžba po plnších perách ju takmer stála život!

Túžba po plnších perách ju takmer stála život!

Lindsey Collins zo Severného Írska sa rozhodla urobiť sama sebe radosť a k 38. narodeninám si darovala zväčšenie pier. Slobodná matka štyroch detí však na svoju túžbu po krajších plnších perách doplatila.

Nepodarená výplň
Lindsey túžila po krásnych plných perách a keď jej kolegyňa odporučila svoju kozmetičku, Lindsey sa rozhodla zveriť do jej rúk. Počas procedúry utrpela Lindsey značné podliatiny. Neskôr zistila, že táto kozmetička, ktorá nemala dostatočné školenia na takúto prácu, vpichla látku na vyplnenie pier do jej žily. To mohlo mať dokonca za následok oslepnutie.

Keď Lindsey zistila, čo sa mohlo stať a že mohla následkom tejto procedúry dokonca oslepnúť, bola veľmi rozrušená. Pre denník The Sun hovorí: „Mám štyri krásne deti a predstava, že som mohla oslepnúť a nevidieť ich vydávať a ženiť sa, maturovať, je pre mňa neznesiteľná... Mohla som prísť o hornú peru, mala som veľké, naozaj veľké šťastie. Dlho som si nadávala mysliac ´Prečo som to vlastne urobila?´ Ale nebola to moja chyba, je to chyba tých, ktorí to robia bez kvalifikácie.“

Mamička štyroch detí mala pocit, že dnes túto procedúru podstupuje takmer každý, a preto nemala nijaké extra obavy. Lenže neskôr sa jej horná pera sfarbila do čierna a modra a bola trojnásobnej veľkosti. Povedali jej však, že podliatiny sú normálne a do týždňa sa to upraví.
No stav sa zhoršoval, tak poslala fotku svojich pier kozmetičke, ktorá procedúru vykonala. Tá jej ponúkla penicilín a odporučila jej, nech nepanikári.

Navyše sa Lindsey na hornej pere vytvoril aj pľuzgier naplnený hnisom a celý tento stav sprevádzala šialená bolesť, ktorú popisovala „akoby niekto lial kanvicu vriacej vody na jej hornú peru a ďasno.“ V dôsledku tohto všetkého mala Lindsey problémy so spánkom, nemohla rozprávať a musela piť len cez slamku. Jej 16-ročný syn Bryce sa na svoju mamu nedokázal ani poriadne pozrieť.

Nakoniec jej kozmetička odporučila navštíviť pohotovosť, kde Lindsey dostala antibiotickú liečbu. Vyškolená sestra jej následne odstránila výplň z pier. Lenže štvornásobnej mame aj tak zostala pamiatka na túto nepodarenú procedúru v podobe trvalých jaziev nad hornou perou, čo neprospelo jej psychike.

Rozhodla sa žalovať kozmetičku, ktorá môže za tieto problémy. Lindsey nie je, žiaľ, jedinou ženou, ktorá doplatila na túžbu po plnších perách. Je veľa prípadov podobných tomu jej. Radou pre všetky ženy, ktoré sa chystajú nechať si vyplniť pery by teda malo určite byť, aby sa zverili do rúk ozajstným odborníkom. Inak na to môžu škaredo doplatiť.

Autor: bb
Foto: www.mirror.co.uk

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Príbehy zo života"

Poradňa