Tvrdá kritika pre Meghan: Kate je lepšia matka a TU je dôvod!

Tvrdá kritika pre Meghan: Kate je lepšia matka a TU je dôvod!
30 fotiek v galérií

Vzala si princa, a tak musí byť pripravená na všetko. Aj na množstvo kritiky, ktorá sa jej znesie na hlavu za každý prešľap. Meghan Markle už krutosť odsudzovania zažila viackrát a žiaľ, nie je to inak ani po tom, čo sa stala matkou.

VIDEO: Kritika Meghan: Nevieš držať v náručí vlastné dieťa!

37-ročná vojvodkyňa porodila pred vyše dvomi mesiacmi a odvtedy sme ju mohli na verejnosti vidieť viackrát. Podľa viacerých dokonca až priveľakrát... Meghan si okrem krstu synčeka Archieho vyšla na premiéru filmu, konské pólo, dva razy na zápas Wimbledonu, nevynechala oslavy kráľovniných narodenín a s Harrym bola privítať amerických basebalistov v Londýne. Nakoľko Kate Middleton po pôrode takto "nevychádzala", okamžite sa objavujú hlasy o tom, že je lepšou mamou ako jej švagriná.

Manželka princa Harryho sa iste dopočula aj o obrovskej vlne kritiky za to, ako na spomínanom konskom póle držala svojho prvorodeného. Matky z každého kúta sveta reagovali na internete, že jej prístup k dieťaťu nie je správny a mala by sa zlepšiť. Tvrdých slov na adresu čerstvej mamičky Meghan je ešte viac. Ľudia sa rečami obúvajú do jej spôsobov, plánov a dokonca aj do jej kíl.

Viac sa dočítate v galérii...

Autor: ling
Foto: Getty Images, Profimedia

 30 fotografií

Tvrdá kritika pre Meghan: Kate je lepšia matka a TU je dôvod!Tvrdá kritika pre Meghan: Kate je lepšia matka a TU je dôvod!Tvrdá kritika pre Meghan: Kate je lepšia matka a TU je dôvod!Tvrdá kritika pre Meghan: Kate je lepšia matka a TU je dôvod!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa