Tvrdé odhalenie grafológov o povahe Meghan Markle! Naozaj je taká? (FOTO)

Tvrdé odhalenie grafológov o povahe Meghan Markle! Naozaj je taká? (FOTO)
25 fotiek v galérií

Nelichotivé hodnotenie povahy Meghan Markle podľa rukopisu sa jej asi páčiť nebude.

Päťstranovým listom, ktorý v auguste minulého roka napísala svojmu otcovi Thomasovi Marklovi, sa zaoberalo viacero odborníkov z oblasti grafológie a toto sú ich závery.

VIDEO: Premena Meghan Markle: Takúto ste ju predtým ešte nevideli!

Čo bolo v liste?
Meghan list napísala tesne po svadbe s princom Harrym. Vysvetľuje v ňom svojmu otcovi, ktorý nakoniec na svadbe nebol a neodviedol ju k oltáru, že jej „zlomil srdce na milión kúskov“. Otcova neprítomnosť jej spôsobila „neopodstatnenú bolesť“, pretože jej vôbec nezavolal, že na svadbu nepríde. Meghan obviňuje otca, že nie je vďačný za peniaze, ktoré mu poslala, ani neprijal jej ponuku na pomoc, keď ochorel.

Domýšľavá a narcistická
Grafológovia sa sústredili na to, čo sa z obsahu listu nedá vyčítať. Veľmi štylizované, neprirodzené a pomalé písmo údajne naznačuje, že Meghan Markle bola pri písaní mimoriadne obozretná, ale zároveň aj domýšľavá a narcistická. Obozretná preto, lebo si uvedomila, že sa ocitla v centre pozornosti, a presne to jej vyhovuje. Neutíchajúce spory medzi Meghan a otcom spôsobili, že sa cíti znepokojená a zraniteľná.

Dokonalá herečka
Meghanino písmo má výrazný sklon doprava, písmená často znova obkresľovala, čo vraj poukazuje na to, že nie je spontánne alebo intelektuálne tvorivá, ale perfektná herečka a výborný stratég. Z textu v liste sála obrovské množstvo emócií a energie, ale medzi riadkami sa dá vyčítať Meghanino nadmerné sebavedomie a samoľúbosť, sústredenosť na seba. Meghan však trpí úzkosťou a na jej písme sa to prejavuje tak, že zvyčajne pravidelné ťahy sú miestami roztrasené a základná linka nie je rovná. Vraj to dokazuje, že občas stráca sebakontrolu.


Skrýva svoje pocity
Pravidelnosť a trocha efektovaný a neprirodzený rytmus písma naznačuje, koľko sebadisciplíny Meghan vynakladá na to, aby svoje skutočné pocity držala pod kontrolou a nepovedala či neurobila niečo nevhodné. Podľa písma je ručička na Meghaninom emocionálnom barometri vychýlená doprava. Vojvodkyňa zo Sussexu však chce byť priateľská, spolupracovať, komunikovať a prejaviť sa. Plní si všetky povinnosti, ktoré jej ukladá pozícia v kráľovskej rodine. Na žiadosť vlády 23. februára pôjde s Harrym do Maroka. Cesta lietadlom je vraj pre ňu zatiaľ bezpečná.

Klikajte na galériu a dozviete sa viac.

Autor: jb
Foto: profimedia.sk

 25 fotografií

Tvrdé odhalenie grafológov o povahe Meghan Markle! Naozaj je taká? (FOTO)Tvrdé odhalenie grafológov o povahe Meghan Markle! Naozaj je taká? (FOTO)Tvrdé odhalenie grafológov o povahe Meghan Markle! Naozaj je taká? (FOTO)Tvrdé odhalenie grafológov o povahe Meghan Markle! Naozaj je taká? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa