URIAGE DS HAIR : Šampóny aj na závažné vlasové problémy

URIAGE DS HAIR : Šampóny aj na závažné vlasové problémy

Prvý rad šampónov s obsahom termálnej vody z francúzskych Álp, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku, ktoré trpia podráždením, začervenaním a tvorbou lupín.

Súťaž: Hrajte o 5 balíčkov vlasovej línie kozmetiky URIAGE. Pre viac informácií o súťaži kliknite SEM.

Kombinovaný účinok aktívnych čistiacich zložiek a komplexu patentovaných látok v spojení s termálnou vodou uriage zaisťuje rýchle zlepšenie stavu vlasov a vlasovej pokožky.

URIAGE DS HAIR SHAMPOOING DOUX ÉQUILIBRANT

Šampón na každodenné použitie pre všetky typy vlasov
Jemná textúra vlasy nezaťažuje a dodáva im hebkosť a lesk. Šampón je vhodný na každodenné používanie alebo ako doplnok K DS HAIR ŠAMPÓNOM PROTI LUPINÁM. Naneste na vlhkú vlasovú pokožku, čelo a krk. Jemným masírovaním vytvorte penu a nechajte niekoľko minút pôsobiť. Potom dôkladne opláchnite. Vyhnite sa kontaktu s očami.
12,99 € s DPH (200ml)

URIAGE DS HAIR SHAMPOOING TRAITANT ANTIPELLICULAIRE
Šampón proti lupinám

Na suchú, mastnú alebo podráždenú vlasovú pokožku a problémy s lupinami. Kombinácia pirocton olamínu s mliečnanom zinočnatým pomáha bojovať proti množeniu lipofi lných kvasiniek rodu Malassezia zodpovedných za tvorbu lupín. Šampón s obsahom exkluzívneho patentovaného komplexu TLR2-Regul, Termálnej vody Uriage a výťažku z plesnivca alpínskeho odstraňuje lupiny a zmierňuje svrbenie. Jemná textúra vlasy nezaťažuje a dodáva im hebkosť a lesk. Aplikujte 1 až 2-krát do týždňa na vlhkú vlasovú pokožku, čelo a krk. Jemným masírovaním vytvorte penu a nechajte pôsobiť 2-3 minúty. Potom dôkladne opláchnite. Používajte striedavo v kombinácii s DS HAIR ŠAMPÓNOM PRE KAŽDODENNÉ POUŽITIE. Vyhnite sa kontaktu s očami.
14,99 € s DPH (200ml)

DS HAIR SHAMPOOING TRAITANT KÉRATORÉDUCTEUR
Keratoredukčný šampón na závažné problémy s lupinami a šupinami.

Rad vlasovej kozmetiky s obsahom Termálnej vody Uriage z francúzskych Álp. Kombinácia pirocton olamínu s mliečnanom zinočnatým pomáha bojovať proti množeniu lipofilných kvasiniek rodu Malassezia zodpovedných za tvorbu lupín. Šampón s exkluzívnym patentovaným komplexom TLR2-Regul, Termálnou vodou Uriage a výťažkom z plesnivca alpínskeho odstraňuje lupiny a zmierňuje svrbenie.

Zvýšený účinok zabezpečuje kyselina salicylová, ktorá pomáha odstraňovať vrchnú vrstvu odumretých kožných buniek. Prípravok aktívne čistí a zvláčňuje pokožku. Jemná textúra vlasy nezaťažuje a dodáva im hebkosť a lesk. Aplikujte 1 až 2-krát do týždňa na vlhkú vlasovú pokožku, čelo a krk. Jemným masírovaním vytvorte penu a nechajte pôsobiť 2-3 minúty. Potom dôkladne opláchnite. Používajte striedavo v kombinácii s DS HAIR ŠAMPÓNOM PRE KAŽDODENNÉ POUŽITIE. Pre optimálny účinok používajte spolu s DS UKĽUDŇUJÚCOU EMULZIOU PROTI LUPINÁM. Vyhnite sa kontaktu s očami. Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
13,99 € s DPH (150ml)

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Nakupujeme"

Poradňa