Utajovaná či zabudnutá? Princ William a Harry majú sestru a takto vyzerá! (FOTO vnútri)

Utajovaná či zabudnutá? Princ William a Harry majú sestru a takto vyzerá! (FOTO vnútri)
21 fotiek v galérií

Už niekoľko dní sa prepiera nové kráľovské tajomstvo. Na svetlo sa dostala (opäť) tajná sestra korunných princov, o ktorej takmer nikto nevedel. Podarilo sa jej totiž takmer nemožné – držala sa po celé tie roky v ústraní, ďaleko od dvora a jeho škandálikov.

Kto je Laura Lopes?
Keď sa niekoľko rokov po smrti princeznej Diany následník trónu, princ Charles (69), znova oženil, do kráľovskej rodiny pribudla nielen jeho druhá manželka Camilla Parker Bowles (70). Charles s ňou vyženil aj ďalších dvoch potomkov – jej syna Toma Parkera Bowlesa (43) a Lauru Lopes (40). A tak princovia William a Harry „dostali“ dvoch nevlastných súrodencov.

Keďže Tom je relatívne známy spisovateľ, gastro novinár a predovšetkým nositeľ šľachtického mena, je v kráľovstve na očiach. Naproti tomu, Laura získala vydajom obyčajné meno a stiahla sa zo života na dvore. So svojím manželom Harrym – bývalým Calvin Klein modelom, má tri deti a venuje sa plne svojej rodine. Nič, o čom by sa muselo písať alebo čo by bolo v hľadáčiku paparacov. Šťastná Laura!

Prečo teraz
Existencia tajnej nevlastnej sestry korunných princov sa začala "prepierať" v súvislosti so svadbou Harryho a Meghan, no pre znalcov kráľovskej rodiny nie nič novým. Dcérka Laury Lopes, Eliza, bola totiž družičkou Kate Middleton. Podľa posledných informácií si však Meghan Markle vybrala spomedzi kráľovských dievčatiek Charlotte. Pochopiteľne, veď Eliza už medzitým trochu vyrástla. Zdá sa, že vzájomné vzťahy sú v kráľovskej rodine veľmi priateľské. A patchworkové rodiny fungujú presne tak, ako aj medzi nami, smrteľníkmi.

Viac o vzťahoch medzi člemi kráľovskej rodiny a fotky, ktoré ste ešte nevideli, nájdete v GALÉRII pod článkom.

Autor: zp
Foto: GettyImage, Profimedia

 21 fotografií

Utajovaná či zabudnutá? Princ William a Harry majú sestru a takto vyzerá! (FOTO vnútri)Utajovaná či zabudnutá? Princ William a Harry majú sestru a takto vyzerá! (FOTO vnútri)Utajovaná či zabudnutá? Princ William a Harry majú sestru a takto vyzerá! (FOTO vnútri)Utajovaná či zabudnutá? Princ William a Harry majú sestru a takto vyzerá! (FOTO vnútri)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa