Utrápená Malachovská: Vieme, čo stojí za jej rapídnou stratou váhy a držíme Ivete palce! (FOTO)

Utrápená Malachovská: Vieme, čo stojí za jej rapídnou stratou váhy a držíme Ivete palce! (FOTO)
17 fotiek v galérií

Už roky je na moderátorskom výslní. Iveta Malachovská (52) stratila pred pár mesiacmi kilá navyše!A ďalšie idú dolu. Aj kvôli smutnej udalosti, ktorá sa odohrala v jej rodine, a to smrť jej matky, ktorú pred pár dňami pochovala. Ivetina mama bojovala so zákernou rakovinou pľúc už dlhší čas.

Zrejme ste museli nájsť vnútornú disciplínu, keďže vlani ste zjavne schudli. Koľko kíl?
Zhodila som päť-šesť kíl. Zvýšil sa mi krvný tlak a kardiológ mi povedal: Neblázni, poď trochu dole s kilami! A čo sa vraj čudujem, že pri svojom povolaní začínam mať problémy s tlakom až teraz. Je pravda, že pri chudnutí som si dávala pozor, lebo už som vo veku, keď sa výrazné schudnutie odzrkadlí na tvári.

Z krásky poriadna škrata! Takto zohyzdenú známu herečku ste ešte nevideli! (FOTO)

Ako ste odhadli tú správnu mieru?
Jednoducho, povedala som si, že schudnem len toľko, aby som v tvári zostala Ivetou. Myslím, že sa mi to podarilo. Ale dámam, ktoré sa púšťajú do takýchto diét, chcem poradiť, aby si na chudnutie vybrali letné mesiace. Ja som sa doň vrhla v októbri a zakrátko prišiel december so všetkými vianočnými dobrotami. Našťastie, kilá som si udržala.

Pridali ste k diéte aj pohyb?
Šport sa pri diéte Nutrifood v prvých týždňoch veľmi neodporúča. Inak stále bicyklujem, no už nebehám päť kilometrov, ale snažím sa o rýchlu chôdzu. A pridala som plávanie. Je fajn, keď sa pri zapínaní nohavíc nemusím nadychovať ako ryba. Príjemné je aj vrátiť sa k starému šatníku, k veciam, ktoré som rok-dva nenosila.

TAKTO sa zmenili hviezdy Dallasu za 40 rokov: Ktorá z herečiek má najviac plastík a ako vyzerajú ostatné babičky? (FOTO)

Takže ste nemuseli investovať do nových kúskov?
Ani nie. Doma mám zopár nadčasových, lebo mám rada kvalitné veci. Vôbec mi neprekáža, že si oblečiem košeľu, ktorá má desať rokov, lebo jej farba sa vracia do módy a je tá istá. Vyzerá to ako nové a iba som oprášila, čo som mala v skrini... 

Kliknite do galérie fotografií Ivety pred a po schudnutí pod článkom.

Autor: Emil Babín
Foto: Lýdia Czakó, archív I. M.

 17 fotografií

Utrápená Malachovská: Vieme, čo stojí za jej rapídnou stratou váhy a držíme Ivete palce! (FOTO)Utrápená Malachovská: Vieme, čo stojí za jej rapídnou stratou váhy a držíme Ivete palce! (FOTO)Utrápená Malachovská: Vieme, čo stojí za jej rapídnou stratou váhy a držíme Ivete palce! (FOTO)Utrápená Malachovská: Vieme, čo stojí za jej rapídnou stratou váhy a držíme Ivete palce! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa