Pozrite sa, kvôli komu Barbora Švidraňová chudne: No nie je ten chlapík úžasný! (FOTO)

Pozrite sa, kvôli komu Barbora Švidraňová chudne: No nie je ten chlapík úžasný! (FOTO)
15 fotiek v galérií

Speváčke a herečke Barbore Švidraňovej (30) sa po narodení syna Gabriela zmenil život. Musela sa vysporiadať s viacerými vecami. Napríklad aj s kilami navyše.

„Do nového roka som si dala predsavzatie, že sa dám dokopy po pôrode. Nie som zástanca brutálnych diét, ale objavila som proteínovú diétu a tá mi vyhovuje,“ priznala sympatická červenovláska. „Začala som aj cvičiť, ale len s vlastnou váhou – joga, pilates. Cítim, že ma tehotenstvo a pôrod unavili.“

VIDEO: Barbora spieva veľkú hudobnú klasiku a ide jej to skvele!Barbora, hoci je na materskej dovolenke, práci nedala stopku. Po tom, čo vyšiel jej prvý popový singel Príď domov, pustila sa s vervou do ďalších projektov. Dokonca chystá pre svojich fanúšikov i tanečnú skladbu na leto. Hoci to Barbora nechcela bližšie konkretizovať, prezradila, že uvažuje aj o hereckých ponukách.

FOTO VNÚTRI Česká modelka je aj po 50-ke neskutočne sexi: Pořízková zhodila plavky a... WAU!

 

„Pred narodením Gabriela som bola už v takom kolotoči. Zrazu prišlo dieťa a ja som si musela upresniť, čo chcem robiť. Upratalo ma to a upokojilo. Uvedomila som si, že sú na svete dôležitejšie veci ako kariéra,“ hovorí Barbora.

„Kariéra sa dá udržať aj s dieťaťom a naopak, teraz si ja určujem pravidlá, či niečo zoberiem alebo nie. Už nebudem robiť veci, ktoré nechcem, ale radšej strávim čas so synom,“ dodáva speváčka.

Rozhovor o materstve, partnerovi a práci s Barborou Švidraňovou nájdete v novom čísle týždenníka Báječná žena, ktorý vychádza už v pondelok. Kliknite do Galérie pod článkom.

Text: Natália Šepitková
Foto: archív Barbory Švidraňovej, Mako Hindy, Paulína Sčepková, archív Pluska.sk

 15 fotografií

Pozrite sa, kvôli komu Barbora Švidraňová chudne: No nie je ten chlapík úžasný! (FOTO)Pozrite sa, kvôli komu Barbora Švidraňová chudne: No nie je ten chlapík úžasný! (FOTO)Pozrite sa, kvôli komu Barbora Švidraňová chudne: No nie je ten chlapík úžasný! (FOTO)Pozrite sa, kvôli komu Barbora Švidraňová chudne: No nie je ten chlapík úžasný! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa