Už nie je za dámu! Vychudnutá Celine Dion ukázala nohavičky! (FOTO)

Už nie je za dámu! Vychudnutá Celine Dion ukázala nohavičky! (FOTO)
37 fotiek v galérií

Speváčka Celine Dion chradne pred očami a z týždňa na týždeň jej vytŕča viac kostí. Zatiaľ, čo bola pred rokmi krásna zvodná, dnes sa podobá na kostru.

Trpí anorexiou? Je chorá alebo sa rozhodla že zanevrie na jedlo a vytrápi sa hladom? Pravda je niekde úplne inde.
Speváčka totiž len pred tromi rokmi pochovala svojho manžela a so stratou sa doteraz nevyrovnala.

VIDEO: Vychudnutá Celine DionDôkazom boli aj jej slzy, ktoré pred časom vyronila počas módnej prehliadky. Sediac v prvom rade sa neubránila plaču, keď hrali pieseň First Time Ever I Saw Your Face od Roberty Flack. Práve na túto pieseň si s manželom Reném Angélilom († 73) zatancovala svoj prvý manželský tanec.

Že sa speváčka aj napriek postupujúcemu času so smrťou svojho milovaného manžela nevyrovnala sú aj jej posty na Instagrame. K jednej z fotiek dokonca napísala: „,Môj drahý René... Ty si vždy so mnou... A vždy budeš." Kanadská speváčka sa doteraz rozpráva s manželovou fotografiou.

Tvrdí, že každý deň ho vidí v očiach svojich detí. Je všade. Dokonca s ním konzultuje svoje rozhodnutia, ako by bol stále medzi živými. „Pre mňa neodišiel,“ tvrdí zronená speváčka, ktorá sa vraj spoza záhrobia neustále rozpráva s manželom. Je speváčkina kostnatá postava príčinou neustáleho smútku? Alebo je za jej zjavom niečo iné? Dnes nikto nevie.

Ak však chcete speváčku vidieť v plnej „kráse“, kliknite na galériu pod článkom. Budete mať možnosť porovnať speváčku teraz a pred rokmi. Rozdiel je neodškriepiteľný.  

Autor: mam
Foto: profimedia

 37 fotografií

Už nie je za dámu! Vychudnutá Celine Dion ukázala nohavičky! (FOTO) Už nie je za dámu! Vychudnutá Celine Dion ukázala nohavičky! (FOTO) Už nie je za dámu! Vychudnutá Celine Dion ukázala nohavičky! (FOTO) Už nie je za dámu! Vychudnutá Celine Dion ukázala nohavičky! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa