Úžasná premena Kate Middleton: Teraz už je pripravená byť kráľovnou!

Úžasná premena Kate Middleton: Teraz už je pripravená byť kráľovnou!
33 fotiek v galérií

Kate Middleton vstupovala do manželstva s tým, že raz bude manželkou kráľa. Potrebovala však čas, aby sa na obrovskú životnú úlohu pripravila a ako sa ukazuje, je to tu!

Dnešná vojvodkyňa sa s princom Williamom spoznala v prvom ročníku na vysokej. Už vtedy mala povesť plachého dievčaťa a táto vlastnosť ju sprevádzala aj prvé roky v kráľovskej rodine. Každodenné rozhovory, povinnosti v rodine, a samozrejme, styk s médiami ju postupne formovali a dnes je plnohodnotnou členkou monarchie. Dokonca jednou z najdôležitejších.

Kate sa v rámci svojich povinností zameriava na deti a rodiny, pomáha budovať ich zázemie a posilňuje vedomie o ich psychickom zdraví. Ako matka pochopila mnohé veci a do týchto oblastí sa doslova zahryzla. Vzdeláva sa, absolvuje stretnutia, podieľa sa na projektoch, ktoré ďalej pomáhajú. Popritom všetkom plnohodnotne vychováva tri deti a kde sa objaví, tam rozdáva úsmevy a dobrú náladu.

Kate Middleton už nie je plachou osobou ako kedysi, ale sebavedomou ženou, matkou a vojvodkyňou. Sála z nej sebadôvera, spokojnosť so svojím životom a pripravenosť na svoje ďalšie pôsobenie. Stala sa vzorom, ktorý sleduje celý svet a ktorý má naozaj čo povedať či ukázať. Už teraz sa hovorí, že bude - rovnako ako princ William - dobrou panovníčkou.

V galérii pod článkom sa pozrite, ako sa Kate rokmi menila. Kedysi dievča s hanblivými očami, dnes budúca kráľovná. Zmena je to naozaj obrovská!

Autor: ling
Foto: Getty Images

 33 fotografií

Úžasná premena Kate Middleton: Teraz už je pripravená byť kráľovnou!Úžasná premena Kate Middleton: Teraz už je pripravená byť kráľovnou!Úžasná premena Kate Middleton: Teraz už je pripravená byť kráľovnou!Úžasná premena Kate Middleton: Teraz už je pripravená byť kráľovnou!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa