V seriáli pobehlica, v skutočnosti je verná: Tipli by ste, že táto herečka je vydatá viac ako 20 rokov?

V seriáli pobehlica, v skutočnosti je verná: Tipli by ste, že táto herečka je vydatá viac ako 20 rokov?
36 fotiek v galérií

Herečku Sarah Jessicu Parker vystrelil na vrchol seriál Sex v meste. Už z názvu je jasné, že príbeh bol pomerne pikantný a aj hlavná hrdinka si užila množstvo partnerov. Avšak v skutočnosti je to celkom inak...

VIDEO: Premena herečky Sarah Jessici Parker v čase

Dnes už 54-ročná kráska je vernou ženou. V mladosti dlho randila s Robertom Downeym Jr., potom sa vydala za Matthewa Brodericka. A toto je celá jej životná lovestory. Sú spolu viac ako 20 rokoc a vychovávajú tri deti. Oproti seriálovej Carrie Bradshaw je to možno nuda, ale herečka sa nikdy netajila tým, že nie je na pletky a krátke vzťahy.

Počas manželstva sa Sarah Jessica Parker musela vysporiadať so zradou svojho manžela, ale keďže sú stále spolu, našli si svoju cestu. Špecifické je aj narodenie ich dvojičiek, ktoré vynosila náhradná matka. Čo ďalšie neviete o populárnej herečke? Prečítajte si galériu a dozviete sa viac.

Náhľad do života Sarah Jessicy Parker nájdete pod fotkami v galérii.

Autor: ling
Foto: Getty Images

 36 fotografií

V seriáli pobehlica, v skutočnosti je verná: Tipli by ste, že táto herečka je vydatá viac ako 20 rokov?V seriáli pobehlica, v skutočnosti je verná: Tipli by ste, že táto herečka je vydatá viac ako 20 rokov?V seriáli pobehlica, v skutočnosti je verná: Tipli by ste, že táto herečka je vydatá viac ako 20 rokov?V seriáli pobehlica, v skutočnosti je verná: Tipli by ste, že táto herečka je vydatá viac ako 20 rokov?
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa