Vianočné upratovanie ma baví

Vianočné upratovanie ma baví

Aj Vám sa zdá, že čas beží neuveriteľne rýchlo? Ešte stále máte v pamäti dobrodružné zážitky z letnej dovolenky.... a zrazu Vám na okno klopú najkrajšie sviatky roka – Vianoce.

Tie sa väčšinou začínajú už v novembri, kedy sa nám z každej strany pripomínajú vianočné piesne a koledy, z výkladov obchodov na nás kýva viac či menej urastený Mikuláš a obchody sa predháňajú vo výhodných výpredajoch.   

Ani gazdinky nenechávajú nič na náhodu, kalendár plánovaných domácich prác, ktoré treba do Vianoc stihnúť, visí na chladničke už od začiatku novembra. Upratať, navariť, napiecť, všetko musí byť predsa v ten najdôležitejší deň v roku tip-top. ☺

Aby sme Vám tohto roku ušetrili trochu predvianočného stresu, v predajniach dm drogerie markt sme pre vás pripravili skvelú zľavu -25 % na pracie a čistiace prostriedky a osviežovače vzduchu len za 75 bodov!

Vyskúšajte našich šikovných pomocníkov, ktorí vám bez zbytočného reptania pomôžu k čistej a voňavej domácnosti a vám ostane viac času na príjemnejšie veci. Napríklad na sledovanie vianočných rozprávok či vyjedanie vianočných dobrôt. ☺ 

Platená reklama
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Domáce práce"

Poradňa