Victoria Beckham prekvapila: Inšpiruje ma TÁTO kráľovská žena a nie je to Meghan ani Kate! (FOTO)

Victoria Beckham prekvapila: Inšpiruje ma TÁTO kráľovská žena a nie je to Meghan ani Kate! (FOTO)
25 fotiek v galérií
Vojvodkyne z Británie, Kate Middleton či Meghan Markle, sú bezpochyby inšpiráciou pre množstvo žien po celom svete. Napriek tomu Victoria Beckham prekvapila a svoj obdiv vyjadrila niekomu inému. Panovníčke z Jordánu.

Kráľovná Rania má 49, 4 deti a je uznávanou bojovníčkou za práva menšín, žien i detí a za zlepšovanie svojej krajiny. Pracuje naozaj pilne a má s Victoriou Beckham veľa spoločného. Zrejme aj preto si tieto dve úspešné ženy navzájom vyjadrili sympatie pri spoločnom stretnutí a teraz aj cez sociálne siete.

Sympatická panovníčka má na svojom instagramovom účte 5,5 milióna fanúšikov a medzi nimi aj spomínanú manželku Davida Beckhama. Cez svoje príspevky odovzdáva kus svojej práce, prezentuje výsledky, ale najmä poukazuje na aktuálne problémy. Ako jedna z mála manželiek kráľa sa aktívne zapája a získala tak ocenenie v mnohých krajinách.

Pozrite si inšpiratívnu panovníčku v galérii pod článkom a dozviete sa o nej ešte viac!

Autor: ling
Foto: Getty Images

 25 fotografií

Victoria Beckham prekvapila: Inšpiruje ma TÁTO kráľovská žena a nie je to Meghan ani Kate! (FOTO)Victoria Beckham prekvapila: Inšpiruje ma TÁTO kráľovská žena a nie je to Meghan ani Kate! (FOTO)Victoria Beckham prekvapila: Inšpiruje ma TÁTO kráľovská žena a nie je to Meghan ani Kate! (FOTO)Victoria Beckham prekvapila: Inšpiruje ma TÁTO kráľovská žena a nie je to Meghan ani Kate! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa