Vidieť na Rytmusovej priateľke rastúce bruško? A čo na to ohrdnutá Dara? (FOTO)

Vidieť na Rytmusovej priateľke rastúce bruško? A čo na to ohrdnutá Dara? (FOTO)
29 fotiek v galérií

Sedemročné partnerstvo speváčky Dary Rolins (45) a rapera Rytmusa (41) sa stalo v januári definitívne minulosťou. Speváci svoj rozchod tri mesiace tajili, aby sa neskôr „hrali“ aspoň na kamarátov.

Aj napriek tomu, že sa z rozpadnutého vzťahu Patrik zázračne rýchlo vyliečil a našiel si novú priateľku, Dara rozchod znášala veľmi ťažko a možno dúfala, že sa všetko vráti na dobré sa so svojou láskou bude tvoriť opäť pár. Dnes je však všetko inak. Rytmus a jeho nové láska moderátorka Jasmina Alagič (29) čakajú dieťa! Oznámili to svojim fanúšikom na sociálnej sieti...!

Princezná Anna z rozprávky Kráľ drozdia brada šokuje: TÝMTO sa dnes živí a takto vyzerá!

Raper oznámil verejnosti sladkú novinu ako zaľúbený školák. Okrem toho, že sa s moderátorkou pred časom oficiálne zasnúbil, na Patrikovom Instagrame sa objavila jeho nová láska, ktorá držala v rukách detské topánočky. Raper vzápätí oznámil, že tohtoročné Vianoce slávili vo dvojici posledný krát a pripísal romantické: „Milujem ťa, mamina.” Tým dal všetkým jasne najavo, že Jasmina čaká ich spoločné dieťa. Kedy sa bábätko narodí, je zatiaľ vo hviezdach. Jasné však už dnes je, že raper dal za vzťahom s Darou definitívne bodku...

Ako vyzerá šťastný budúci otec? Pamätáte si na niektoré momenty z čias, keď ešte randil s Darou a vidieť na jeho novej láske rastúce bruško? Všetko sa dozviete v našej galérii pod článkom.

Autor: mam
Foto: profimedia

 29 fotografií

Vidieť na Rytmusovej priateľke rastúce bruško? A čo na to ohrdnutá Dara? (FOTO)Vidieť na Rytmusovej priateľke rastúce bruško? A čo na to ohrdnutá Dara? (FOTO)Vidieť na Rytmusovej priateľke rastúce bruško? A čo na to ohrdnutá Dara? (FOTO)Vidieť na Rytmusovej priateľke rastúce bruško? A čo na to ohrdnutá Dara? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa