Vieme, kde nájdete "toho vysnívaného"!

Vieme, kde nájdete "toho vysnívaného"!

Prenasleduje vás osamelosť a väčšinu večerov trávite so slzami v očiach pri romantických „pilčerovkách?“ Potrebujete zmenu! Vyberte si miesto, ktoré vám najviac vyhovuje k spoznaniu „pána božského“.

Sklamania, ktoré (žiaľ) prinesie každý vzťah

Na inzerát

Vravíte, že je to predpotopná metóda zoznámenia sa, po ktorej by ste nikdy nesiahli? Možno budete prekvapené, ale percento úspešnosti vzťahov, ktoré vznikli práve týmto spôsobom zoznámenia sa je dosť vysoké. Výhodou tejto metódy je, že ju môžete zrealizovať dvoma spôsobmi. Buď si stanovíte kritériá, na základe ktorých si vy vyberáte z aktuálnych ponúk alebo ponúknete informácie o sebe a čakáte, kto vás osloví a v konečnom dôsledku ste to opäť vy, kto si vyberie. Výhodou je aj to, že si môžete písať, spoznávať sa, vymeniť si fotografie, čím predídete sklamaniu na prvom stretnutí.

V práci   
Vedeli ste, že až 20% manželstiev vzniká zo vzťahov na pracovisku? Ako všetko, má to svoje plusy i mínusy. Plusom je, že svojho „vysnívaného“ môžete spoznať v rôznych záťažových situáciách, čo vám napovie veľa o tom, ako reaguje či ako sa správa. Tiež môžete spolu tráviť čas nie len v čase voľna, ale aj v robote. To však býva i negatívom, lebo vás môže postihnúť ponorka či kríza a svojho partnera máte nie len doma, ale i v kancelárii. Problémom je aj to, ak vám vzťah nevyjde, rozídete sa, ale budete sa musieť denne vídavať a možno aj blízko spolupracovať.

Na internete
V súčasnosti asi najviac preferovaný spôsob zoznamovania sa. Je jednoduchý a hlavne pohodlný. Zároveň ale aj najviac neúprimný. Totiž až 60% ľudí, ktorí sa zoznámilo týmto spôsobom sa stalo obeťou podvodu a neúprimnosti. Problém je v tom, že do svojho profilu si kde kto môže dať informácie, ktoré sú na hony vzdialené od pravdy, kvôli čomu môžete zažiť na osobnom stretnutí obrovské sklamanie. Preto si svojho „vysnívaného“ ak sa to dá, kvalitne preverte.

Ženy, ktoré vám ho môžu prebrať

Na speed datingu
„Rýchle rande“, ktoré v súčasnosti organizujú mnohé zoznamovacie agentúry využívajú predovšetkým vyťažení ľudia, ktorí nemajú nadbytok voľného času. Manažéri, právničky, finanční poradcovia či účtovníčky sú najčastejšími klientmi agentúr. Ak si nájdete vo svojom itinerári jeden voľný večer, určite sa dobre zabavíte a možno aj osudovo zoznámite. Strávite večer v príjemnom podniku, kde si dáte drink a počas jednej hodiny sa zoznámite s množstvom zaujímavých ľudí. Počas 5 minút s každým zabsolvujete určite duchaplný rozhovor, vďaka ktorému si vyberiete toho pravého.

V bare, posiľnovni či na ulici  
Čím viac budete muža „loviť“, tým menšia pravdepodobnosť, že sa vám ho podarí aj uloviť. Podstatné je, aby ste nesedeli doma, aby ste chodili do spoločnosti, mali otvorené oči, ale veci nesílili. Ak túžite po vzrušujúcom krátkom romániku, vyberte sa do baru či na diskotéku. Ak chcete vážnejší vzťah, využite k tomu svoje záujmy. Cvičenie vo fitnesscentre, behanie alebo psíčkarstvo sú priam na to ideálne.  

Párty u priateľky
Je to jedna z najlepších možností, ako sa zoznámiť. Priateľka pozná váš vkus, vie, aký typ muža máte rada a keď sa podobný „týpek“ obšmieta v jej okolí (v práci, vo fitku, v susedstve,...) môže ho pozvať na párty, na ktorú „náhodou“ prídete aj vy. Ostatné už závisí od nálady , atmosféry a ochoty vás dvoch nadviazať kontakt.

Autor: Radomír

Mohlo by vás tiež zaujímať...

Aj vy žijete v talianskom vzťahu, kde sú na dennom poriadku vášnivé hádky? Chceli by ste, aby sa to utíšilo a zmenilo k lepšiemu? Máme pre vás niekoľko užitočných rád, vďaka ktorým vaše hašterenie uberie na obrátkach. TAKTO sa budete menej hádať...

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Manželstvo"

Poradňa