Všimli ste si to? Bývalý manžel Meghan Markle sa až príliš podobá na... (FOTO)

Všimli ste si to? Bývalý manžel Meghan Markle sa až príliš podobá na... (FOTO)
20 fotiek v galérií
Manželka princa Harryho už vydatá bola. Jej minulosť a status rozvedenej ženy boli prepierané zhora nadol, no všimli ste si pritom jednu vec? Jej bývalý a súčasný manžel sa výrazne podobajú!

Trevor Engelson a britský princ Harry síce naoko nemajú vôbec nič spoločné - teda okrem lásky k Meghan Markle -, no podobný vzhľad sa im uprieť nedá. Vysoká postava, ostrý nos a striedmy úsmev sú detailmi, ktoré ich nápadne zbližujú a možno tak povedať, že dnešná vojvodkyňa má vyhranený vkus na mužov.

Čo sa udialo v šoubiznise: Manželská KRÍZA Malachovského či Belohorcovej EROTIKA v bazéne!

Kedysi bola vydatá za agenta a režiséra, dnes je to princ, resp. vojvoda. No Meghan sa netají tým, že jej vždy išlo o charakter, vyžarovanie a podporu daného muža. Po boku oboch sa niekam posunula - kým v prvom prípade si vystavala slušnú hereckú kariéru, ako súčasť kráľovskej rodiny sa naplno venuje charitatívnym činnostiam, ktoré ju popri Hollywoode vždy zaujímali.   

Meghan Markle sa teda od jedného muža dostala k druhému, no ich podobnosť nikomu neušla. Raz darmo - aj Meghan Markle vie, aké črty ju na mužoch priťahujú. Viac čítajte v galérii!

Autor: ling
Foto: Getty images

 20 fotografií

Všimli ste si to? Bývalý manžel Meghan Markle sa až príliš podobá na... (FOTO)Všimli ste si to? Bývalý manžel Meghan Markle sa až príliš podobá na... (FOTO)Všimli ste si to? Bývalý manžel Meghan Markle sa až príliš podobá na... (FOTO)Všimli ste si to? Bývalý manžel Meghan Markle sa až príliš podobá na... (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa