Vtedy a dnes: Najznámejší členovia kráľovských rodín neboli vždy takí nóbl!

Vtedy a dnes: Najznámejší členovia kráľovských rodín neboli vždy takí nóbl!
26 fotiek v galérií

Na niektoré fotky sa budete musieť pozrieť aj dvakrát, kým nájdete podobu. Niektorí princovia, princezné, ale aj kráľovné či králi sa riadne zmenili.

Je to, samozrejme, vec vkusu, ale treba uznať, že viacerí z nich vekom získali noblesu. Niektorí predstavitelia šľachtických rodín sú viac známi, ako Kate a William, iní žijú viac v ústraní. No a nie všetci sa s modrou krvou už narodili...

Asi najväčší škandál svojou minulosťou vyvolala Princezná Sofia. Manželka švédskeho princa Carla Philipa sa v roku 2005 ešte volala Sofia Hellqvist. Nepohybovala sa po kráľovskom dvore, ale v šoubiznise. Podarená nevestička kráľa Carla Gustafa bola bikinimodelka a televízna reality hviezdička. To je kariéra! O nič horší postup v spoločenskom rebríčku urobil bývalý fitness tréner Daniel Westling, ktorý sa stal korunným princom Švédska vďaka sobášu s princeznou Viktóriou.

Chcete vedieť viac? Pozriete si nasledovné fotografie a pikošky v GALÉRII pod článkom.

Autor: zp
Foto: Getty Images, Profimedia

 26 fotografií

Vtedy a dnes: Najznámejší členovia kráľovských rodín neboli vždy takí nóbl! Vtedy a dnes: Najznámejší členovia kráľovských rodín neboli vždy takí nóbl! Vtedy a dnes: Najznámejší členovia kráľovských rodín neboli vždy takí nóbl! Vtedy a dnes: Najznámejší členovia kráľovských rodín neboli vždy takí nóbl!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa