Vychudnutá Meghan 3 mesiace po pôrode: Akú diétu držala? (FOTO)

Vychudnutá Meghan 3 mesiace po pôrode: Akú diétu držala? (FOTO)
25 fotiek v galérií

Meghan Markle (38) je znova vo forme. Na instagramovom účte Sussexovcov sa ukázala na videu v obtiahnutých džínsoch a vyzerá ešte štíhlejšia ako predtým. Ako sa jej podarilo tak rýchlo schudnúť?

Pomáha ženám
Vojvodkyňa zo Sussexu prišla podporiť novú iniciatívu na podporu nezamestnaných žien, ktoré sa ocitli v núdzi. Zábery zverejnené na Instagrame dokazujú, že Meghan sa už nemusí skrývaťvo vrecovitých šatách.

FOTO princezná Charlotte ostala na ocot: Kráľovná Alžbeta ukázala svojho obľúbenca!

Hoci od pôrodu uplynuli iba tri mesiace, Meghan je opäť štíhla. Jej 170 cm vysoká postava predĺžená vysokými opätkami sa v úzkych džínsoch a voľnej pásikavej košeli zdá ešte chudšia ako na svadbe. Fanúšikom, ktorí ju na Twitteri kritizovali za pár popôrodných kíl navyše, ukázala, že na svojej forme intenzívne pracovala. Akú diétu držala?

VIDEO: Meghan Markle si odskočila do New Yorku na tenis


Denné menu
Meghan Markle prezradila svoj typický stravovací plán. Na raňajky zvyčajne pije špeciálny vanilkový kokteil Clean Cleanse s rozmixovanými mrazenými kanadskými čučoriedkami, ktorý je bohatý na bielkoviny, vitamíny a antioxidanty. Na obed zje francúzsky šalát Nicoise a k nemu pohár ružového vína, kozí syr a kúsok chleba. Večeria cestoviny s morskými plodmi a taliansky kokteil Negroni, v ktorom je trocha ginu, ružový polosladký vermouth, Campari a pomarančová šupka.

Čo miluje a čo nedá do úst?

Namiesto mlieka Meghan pije alternatívne nápoje z rastlinných surovín, napríklad mandľové mlieko. Miluje hummus, mrkvu a puding zo semienok chia. Keď niekedy musí jesť v hoteli, na raňajky si dáva miešané vajíčka na hrianke s avokádom. Jej švagriná, vojvodkyňa Kate, dôveruje francúzskej Dukanovej diéte, ktorá je v prvej etape nízkosacharidová s vysokým obsahom bielkovín. Držala ju aj pred svadbou s princom Williamom v roku 2011. Kate je od Meghan o 5 cm vyššia a váži 59 kíl.

Klikajte na galériu a dozviete sa viac.

Autor: jb
Foto: Getty Images

 

 25 fotografií

Vychudnutá Meghan 3 mesiace po pôrode: Akú diétu držala? (FOTO)Vychudnutá Meghan 3 mesiace po pôrode: Akú diétu držala? (FOTO)Vychudnutá Meghan 3 mesiace po pôrode: Akú diétu držala? (FOTO)Vychudnutá Meghan 3 mesiace po pôrode: Akú diétu držala? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa