WOW! Toto je vraj 11 najkrajších kočiek sveta! Čo medzi nimi robí ONA? (Foto vnútri)

WOW! Toto je vraj 11 najkrajších kočiek sveta! Čo medzi nimi robí ONA? (Foto vnútri)
13 fotiek v galérií

Neuveríte, ktorá celebrita má najkrajšiu tvár! Vedci dali hlavy dokopy a na tváre známych žien aplikovali takzvaný „zlatý rez“. A tu je výsledok. Toto je rebríček najväčších kočiek Hollywoodu.  

TOTO je 12 celebritných mega výstrihov! Pozrite sa, ktorá ukázala z pŕs najviac!

Chcete zistiť, či máte dokonalú tvár aj vy? Ideálne krásna tvár je podľa tejto teórie tá, ktorá má všetky tri tretiny identické: t. j. vzdialenosť od hranice, kde vyrastajú vlasy, po obočie je rovnaká ako vzdialenosť od obočia po špičku nosa a od špičky nosa po špičku brady.

Vedci z Toronta zašli ešte ďalej - ak je vzdialenosť medzi zreničkami asi 46 percent z celkovej šírky tváre od ucha k uchu, ste ideál krásy. Tak čo, ste aj vy majiteľkou takejto dokonalej tváričky?

Pozrite si v galérii pod článkom, ktoré krásky v tomto meraní triumfovali. Do jednej z nich by ste to netipovali!


Autor: dúr
Foto: profimedia.sk

 13 fotografií

WOW! Toto je vraj 11 najkrajších kočiek sveta! Čo medzi nimi robí ONA? (Foto vnútri)WOW! Toto je vraj 11 najkrajších kočiek sveta! Čo medzi nimi robí ONA? (Foto vnútri)WOW! Toto je vraj 11 najkrajších kočiek sveta! Čo medzi nimi robí ONA? (Foto vnútri)WOW! Toto je vraj 11 najkrajších kočiek sveta! Čo medzi nimi robí ONA? (Foto vnútri)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa