Z luxusu do luxusu: Pozrite, ako KEDYSI žila Meghan Markle (FOTO)

Z luxusu do luxusu: Pozrite, ako KEDYSI žila Meghan Markle (FOTO)
20 fotiek v galérií

Dnes si Meghan Markle žije ako princezná. Doslova. Po kráľovskom sobáši sa usadila vo Windsore, no kedysi bolo jej domovom Los Angeles.

VIDEO: Sídlo Meghan a Harryho, Frogmore Cottage

 

S prvým manželom, Trevorom Engelsonom, si prenajímali viacero domov v tomto populárnom americkom meste a jeden z nich je momentálne na predaj. V samotnom centre Hollywoodu, len kúsok od Hancock Parku, žila dnešná vojvodkyňa v dome o rozlohe niečo cez 200 metrov štvorcových, so štyrmi spálňami, tromi kúpeľňami, vonkajším stolovaním a dvomi garážami.

Dom pochádza z roku 1924 a naďalej nesie nádych koloniálneho štýlu. Zahraničné weby opisujú, že je tam vidno rukopis samotnej Meghan, ktorá na svojom bývalom blogu prezentovala presne takýto štýl. S manželom princom Harrym vraj dokonca plánujú kúpu domu v Los Angeles a možno hádať, že by mohol vyzerať nejako takto.

Pozrite si bývalé bývanie Meghan Markle v galérii pod článkom. Bol to luxus, no dnes si žije v ešte väčšom...

Autor: ling
Foto: Getty Images, toptenrealestatedeals.com

 20 fotografií

Z luxusu do luxusu: Pozrite, ako KEDYSI žila Meghan Markle (FOTO)Z luxusu do luxusu: Pozrite, ako KEDYSI žila Meghan Markle (FOTO)Z luxusu do luxusu: Pozrite, ako KEDYSI žila Meghan Markle (FOTO)Z luxusu do luxusu: Pozrite, ako KEDYSI žila Meghan Markle (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa