Kráľovná ich nešetrí: George aj Charlotte musia už teraz ovládať...

Kráľovná ich nešetrí: George aj Charlotte musia už teraz ovládať...
16 fotiek v galérií
Naoko vyzerajú ako bežná rodina, no v pozadí to tak nie je. Keďže William je budúci kráľ krajiny, jeho deti nemôžu vyrastať ako všetky ostatné. Sú z kráľovského rodu, preto podliehajú prísnym pravidlám.

Prvorodený George aj stredná Charlotte sú už vo veku, kedy musia ovládať základné oficiality. Aby mohli s rodičmi vystupovať na verejnosti, musia pravidelne trénovať. Absolútnym základom už od veku dvoch rokov sú úklony a podania rúk.

FOTO Sú matka a syn, no vyzerajú ako milenci: Slávna sexy hollywoodska herečka prehovorila o šokujúcom vzťahu!

Ako prezradila expertka na etiketu, tento tréning v ranom detstve zabezpečuje matka, v tomto prípade vojvodkyňa z Cambridgea, Kate. Nakoľko kráľovná Alžbeta II. je na základné oficiality veľmi prísna, bez tréningu by George ani Charlotte nemohli svojich rodičov sprevádzať. Akonáhle oslávili druhé narodeniny, začala kráľovská výchova. 

Z času na čas vidno, ako sa niektoré z detí zahanbí a nesplní, čo sa očakáva, no v tom momente už mu rodičia dohovárajú. Pravidlá sú naozaj prísne a keďže George má už 5 rokov, a navyše je po otcovi Williamovi ďalším nasledovníkom, jemu etiketa na povinnostiach ešte pridáva. Nuž, narodiť sa v paláci, to nie je iba pohodlie a luxus. Už v nízkom veku sa nastoľuje tvrdý tréningový režim.

Všetky deti Kate a Williama nájdete v galérii pod článkom. Prečítajte si tie najdôležitejšie fakty z ich života.

Autor: ling
Foto: Profimedia

 16 fotografií

Kráľovná ich nešetrí: George aj Charlotte musia už teraz ovládať...Kráľovná ich nešetrí: George aj Charlotte musia už teraz ovládať...Kráľovná ich nešetrí: George aj Charlotte musia už teraz ovládať...Kráľovná ich nešetrí: George aj Charlotte musia už teraz ovládať...
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Špunti"

Poradňa