Zabudnite na Kate či Meghan: TÁTO kráľovská rodina má krásavíc ešte viac!

Zabudnite na Kate či Meghan: TÁTO kráľovská rodina má krásavíc ešte viac!
15 fotiek v galérií
Keď sa hovorí o krásnych ženách z kráľovskej rodiny, väčšina ľudí si hneď predstaví Kate Middleton či Meghan Markle. Tieto vojvodkyne britskej monarchie však nie sú na svete jedinými, ktoré sú urodzené a vyzerajú obdivuhodne. V takom Monaku je to snáď ešte lepšie...

Malá krajina vedľa Francúzska má nielen perfektnú polohu na pobreží Stredozemného mora, ale má tiež množstvo urodzených obyvateľov. Monako je totiž dedičnou konštitučnou monarchiou, takže tam vládne rodina Grimaldiovcov. A práve tá sa môže pýšiť množstvom krásnych žien.

Zrejme netreba pripomínať, že súčasťou tejto rodiny bola Grace Kelly. Americká herečka, ktorá sa vydala za knieža Rainiera III., v sebe niesla neprehliadnuteľný šarm a eleganciu. Zanechala ju aj generáciám po sebe, a tak sa aj dnes môžeme kochať krásou monackých urodzených žien.

Pozrite si v galérii, ktoré dámy z nenápadného európskeho štátu konkurujú Meghan či Kate. Poznáte ich všetky?

Autor: ling
Foto: Getty Images

 15 fotografií

Zabudnite na Kate či Meghan: TÁTO kráľovská rodina má krásavíc ešte viac!Zabudnite na Kate či Meghan: TÁTO kráľovská rodina má krásavíc ešte viac!Zabudnite na Kate či Meghan: TÁTO kráľovská rodina má krásavíc ešte viac!Zabudnite na Kate či Meghan: TÁTO kráľovská rodina má krásavíc ešte viac!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa