Zacvičte si so stoličkou: TOP 5 cvikov na zadok, brucho aj stehná (FOTO)

Zacvičte si so stoličkou: TOP 5 cvikov na zadok, brucho aj stehná (FOTO)
5 fotiek v galérií

Nemáte čas ísť do posilňovne a klasické „brušáky“ vás nudia? Zacvičte si so stoličkou. Ale neprežeňte to, lebo dostanete riadnu svalovicu.

Stolička ako cvičebná pomôcka?
Okrem sedenia ju môžete využiť na rýchly relax a natiahnutie svalstva. Sadnite si na stoličku, uvoľnite plecia a chrbát. Prsty prepleťte za hlavou a s výdychom hlavu jemne tlačte do predklonu. Uvoľníte tak krčnú chrbticu a šiju, ktorá vám môže pre dlhé sedenie a nesprávne držanie tela stuhnúť a preťažiť sa.

Tricepsy posilníte tak, že sa postavíte chrbtom k stoličke. Oprite sa o sedadlo rukami, nohy posuňte asi meter a pol od stoličky a pokrčte lakte. Po chvíli ucítite jemné pálenie zadných strán rúk. Rovnakým spôsobom môžete využiť posteľ, nižšiu skrinku alebo konferenčný stolík.

Kliknite na GALÉRIU fotografií cvikov so stoličkou pod článkom.

Autor: Marcela Martinková/BŽ

 5 fotografií

Zacvičte si so stoličkou: TOP 5 cvikov na zadok, brucho aj stehná (FOTO)Zacvičte si so stoličkou: TOP 5 cvikov na zadok, brucho aj stehná (FOTO)Zacvičte si so stoličkou: TOP 5 cvikov na zadok, brucho aj stehná (FOTO)Zacvičte si so stoličkou: TOP 5 cvikov na zadok, brucho aj stehná (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Choroby"

Poradňa