Taká hanba! Na TENTO zážitok Zagorová len tak nezabudne! Kam nemôže dodnes vojsť? (FOTO)

Taká hanba! Na TENTO zážitok Zagorová len tak nezabudne! Kam nemôže dodnes vojsť? (FOTO)
31 fotiek v galérií

Na toto si speváčka Hana Zagorová (72) spomína len veľmi nerada. Hlava v záchode a zvratky, kam sa pozriete, ju sprevádzajú dodnes!

Stalo sa to, keď bola Hana dieťaťom. Bola zvedavá a vymýšľala, tak bolo len otázkou času, kedy skončí v ozajstných h***ách. A to doslovne! Výsledkom je, že známa speváčka nemôže vojsť dodnes na verejné záchody.

Pre český časopis Aha speváčka pred časom prezradila: „Bola som len dievčatko a hrala som sa vonku. Neďaleko robili robotníci výkop pre trolejbus, tak si v jednej z jám vyhĺbili provizórnu toaletu,“ spomína. Hana bola zvedavá, ako tam vlastne chodia, tak išla na zvedy.

„Spadla som dovnútra,“ pokračuje speváčka, ktorá zároveň priznáva, že z toho má traumu dodnes. Ako sa však cítila jej úbohá mama, ktorá musela neposedné dievčatko od páchnuceho nánosu vyčistiť? „Odviedla ma na záhradu a pripravila si dva lavóry. V jednom som stála ja, aby ma mohla vydrhnúť a do druhého od hnusu zvracala,“ dokončuje známa speváčka.

VIDEO Steven Seagal v rozhovore pre Plus JEDEN DEŇ: Slovensko milujem, máte skvelých psov

Ak chcete vedieť, ako v tom čase vyzerala malá Hana a ako s ňou postupoval čas, kliknite sa na našu galériu pod článkom.

Autor: mam
Foto: Profimedia, Instagram

 31 fotografií

Taká hanba! Na TENTO zážitok Zagorová len tak nezabudne! Kam nemôže dodnes vojsť? (FOTO)Taká hanba! Na TENTO zážitok Zagorová len tak nezabudne! Kam nemôže dodnes vojsť? (FOTO)Taká hanba! Na TENTO zážitok Zagorová len tak nezabudne! Kam nemôže dodnes vojsť? (FOTO)Taká hanba! Na TENTO zážitok Zagorová len tak nezabudne! Kam nemôže dodnes vojsť? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa