Záhada rozlúštená: Kto je biologickým otcom princa Harryho? (FOTO)

Záhada rozlúštená: Kto je biologickým otcom princa Harryho? (FOTO)
24 fotiek v galérií

Nedávno sa opäť začali šíriť pochybnosti, či je princ Charles skutočne biologickým otcom princa Harryho. Ryšavé vlasy poukazujú na podobnosť s Dianiným milencom, ale...

Podoba čisto náhodná
Rôzne teórie a špekulácie prenasledovali Harryho po celý život. Stačili na to jeho ryšavé vlasy a milenci jeho matky. Bývalý komorník lady Diany Paul Burrell (60), ktorý pre ňu pracoval desať rokov až do jej tragickej smrti v roku 1997, je absolútne presvedčený o tom, že Harryho splodil princ Charles. Ryšavý James Hewitt ním podľa komorníka byť nemôže, pretože princezná Diana ho v čase, keď sa Harry narodil - 15. septembra 1984, ešte nepoznala. Po rokoch špekulácií to poprel aj sám James Hewitt, ktorý bol päť rokov tajným milencom princeznej Diany.

Láska alebo obchod?
S dôstojníkom kráľovskej kavalérie, hráčom póla a inštruktorom jazdy na koni Jamesom Hewittom sa Diana zoznámila v roku 1986 na kokteilovej párty. Hewitt Diane sľúbil, že jej pomôže prekonať strach z koní. Osamelej Diane poskytol pozornosť, ktorá jej chýbala v manželstve, ona ho zahŕňala darmi. Nikdy mu však neodpustila, že prezradil ich vzťah spisovateľke Anne Pasternakovej, ktorá ho zverejnila vo svojej knihe. Po odchode z armády v roku 1994 Hewittovi nevyšlo zopár riskantných investícií. Dnes žije s matkou v dvojizbovom byte.

VIDEO: Spoveď Jamesa Hewitta o lady Diane (pod článkom)


Toto je dôkaz
Mala by ním byť fotografia Harryho starého otca, vojvodu z Edinburghu, z roku 1957, keď bol v rovnakom veku ako teraz jeho vnuk. Fotografiu princa Philipa v bielej uniforme uverejnil na titulke časopis Paris Match a po vyše polstoročí ju objavil fotograf Chris Jackson. Podľa tejto fotografie dedo a jeho vnuk vyzerajú ako jednovaječné dvojičky. Pravdu môže odhaliť jedine genetický test, ten však kráľovská rodina odmieta.

FOTO Vojvodkyňa Kate sa stráca pred očami: Takáto chudá ešte nebola!

Klikajte na galériu a uvidíte viac.

Autor: jb
Foto: Getty Images

 24 fotografií

Záhada rozlúštená: Kto je biologickým otcom princa Harryho? (FOTO)Záhada rozlúštená: Kto je biologickým otcom princa Harryho? (FOTO)Záhada rozlúštená: Kto je biologickým otcom princa Harryho? (FOTO)Záhada rozlúštená: Kto je biologickým otcom princa Harryho? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa