Saskia je 21 ročná študentka na právnickej fakulte v Bratislave, súčasťou jej štúdia je aj praktická účasť na súdoch, kam musí chodiť patrične upravená.  „Na súdne procesy chodievam každý týždeň, musím sa preto vždy elegantne obliecť namaľovať a upraviť si vlasy. To ma stálo aj dve hodiny času stráveného pred zrkadlom a s výsledkom účesu som nebola vždy spokojná. A profesionálny styling od kaderníka raz do týždňa si môže pri študentskom prijme dopriať len málokto," hovorí Saskia.

Saskia otestovala kulmu Wave Secret Air
Zdroj: BaByliss
Saskia otestovala kulmu Wave Secret Air

Pre uľahčenie každodenného boja s perfektnou vizážou sa pre nás rozhodla otestovať kulmu od francúzskeho vlasového špecialistu BaByliss – úplnú novinku Wave Secret Air. „Pomocou tejto kulmy si môžete vytvoriť mnoho rôznych vzhľadov, od pevných kučier až po voľné vlny. Rýchlo som zistila ako ju používať, pretože jednoduchšie to už naozaj byť nemôže. Stačí si zvoliť preferované nastavenie a vložiť časť vlasov do kulmy tam, kde chcete, aby sa natáčanie začalo. Kulma automaticky vtiahne vlasy do komory na natáčanie vlasov, kde ich jemne drží a zahrieva zo všetkých strán. Navyše je ľahká a veľmi dobre sa ovláda.“

Študentka ocenila, ako ľahko sa kulma používa
Zdroj: BaByliss
Študentka ocenila, ako ľahko sa kulma používa

Top prednosti kulmy Wave Secret Air

  • Kulma ponúka tri nastavenia natočenia – automatické striedavé, pravé a ľavé, ale ja používam iba automatické, pretože chcem, aby kučery smerovali rôznymi smermi, čím vytvoria ešte väčší objem.
  • K dispozícii sú tiež tri nastavenia teploty (180 °C, 200 °C, 230 °C). Vďaka týmto nastaveniam tepla sa dajú natočiť jemné či pevnejšie vlasy.
  • Vyzdvihujem šetrnosť kulmy k vlasom, ktoré sú stále v skvelej kondícii.
  • Po natočení si nechám vlasy vychladnúť a už len jemne prečešem, vďaka čomu budú vlny vyzerať prirodzene a vydržia celý deň. Účes mám hotový do štvrťhodinky.
  • Nesmierne praktický je tiež 2,5 metrový kábel, nemala som problém upraviť si vlasy, aj keď zásuvka nebola priamo pri zrkadle.
Wave Secret Air BaByliss
Zdroj: BaByliss
Wave Secret Air BaByliss

Vlasy ako od kaderníka si viete vyčariť aj u vás doma!

„Celkovo som kulmou BaByliss Wave Secret Air očarená a nemôžem ju dostatočne odporučiť. Používa sa naozaj jednoducho a trvá mi približne 10 až 15 minút, kým si na  hlave vytvorím dokonalé kučery bez toho, aby som si popálila tvár alebo ma boleli ruky. Okrem toho je to investícia, ktorá sa oproti spomínanej návštevy kaderníka finančne oplatí. Každý deň si môžem užiť dokonalé francúzske vlny ako zo salóna,“ hodnotí Saskia.

Kulma je určená dámam s rovnými aj prirodzene kučeravými vlasmi
Zdroj: BaByliss
Kulma je určená dámam s rovnými aj prirodzene kučeravými vlasmi

Prirodzené vlny ľahko a rýchlo

Vlniacu revolúciu vo svete vlasov prináša túto jar značka BaByliss. Legendárny francúzsky špecialista v starostlivosti o vlasy predstavuje horúcu novinku – kulmu Wave Secret Air. Vytvára dlhotrvajúce plážové vlny na všetkých typoch vlasov už počas niekoľkých minút. Výhodou kulmy je Cool Air systém – automatický prúd studeného vzduchu zafixuje každú vlnku bez poškodenia. Inteligentná technológia Anti-Tangle ochráni vaše vlasy pred zacuchávaním. Jednoduché ovládanie zabezpečuje funkcia Auto Curl, zariadenie jemne vtiahne vlasy do komory a automaticky ich obalí okolo vlniaceho valca a zahreje. Kučeravé vlasy nemusíte pred použitím kulmy vopred narovnávať, stylingovým expertom sa konečne ľahko stanete aj doma! Wave Secret Air totiž urobí všetku prácu za vás. Zakúpiť sa dá v predajniach a na e-shope Datart a v ďalších vybraných e-shopoch.

Vytvorenie vlnitého účasu s kulmou Wave Secret Air trvá približne 15 minút
Zdroj: BaByliss
Vytvorenie vlnitého účasu s kulmou Wave Secret Air trvá približne 15 minút