BARAN
20. marca - 19. apríla

Máte najúžasnejší rok, v ktorom uskutočníte všetky svoje plány. Pozor však na veľkú pracovnú záťaž, neustále zmeny, nové tempo a stres.

Zdravie
Stres je váš nepriateľ číslo jeden. Dodržiavanie zdravého životného štýlu nie je pre vás fráza. Ak nie ste schopná motivovať sa na cvičenie, zmeňte stravovacie návyky. Potrebujete viac disciplíny. Vyhýbajte sa nárazovému stravovaniu a sladkostiam. V apríli budete citlivejšia ako inokedy. Preto sa musíte starať nielen o to, čo máte v chladničke, ale aj o svoje telo ako celok. Okolité udalosti vám môžu rozladiť inak silnú psychiku. Stačí vzduch a tenisky! Ak sa zameriate na zvýšenie kondície, posilníte svaly aj myseľ. A opäť budete kreatívnejšia, energickejšia a sviežejšia než tí druhí.

Krása
Teraz máte čas zamyslieť sa, ako osviežiť svoj vzhľad, nový strih či farbu vlasov. V záujme kariérneho úspechu, ktorý vás celý rok sprevádza, by ste sa mali ukázať v novom svetle. Máte silné vyžarovanie, s módou ani s mejkapom to nemusíte preháňať, iba ich začleňte do svojho života. V šatníku skúste čarovať s výraznými farbami.

Rada
Potrebujete aktivity, ktoré vám pomôžu uvoľniť napätie - svižnú chôdzu, aerobik, beh, naháňačku s deťmi. Môžete sa vyžiť aj v záľubách, ako je spev, tanec, turistika.