Na tom mieste je dovolené snívať o všetkom, čo bolo a odvážne plánovať všetko, čo ešte len príde. Predstavujem si každý svoj krok – predošlý i budúci. Nebilancujem. Len si užívam lúče teplého slnka a tuším, že toto leto ešte má čo ponúknuť.

Spájajú sa vám so zážitkami chute, vône a pocity? Také, pri ktorých vám prebehne osviežujúci mráz po chrbte? Pamätáte si, čo ste mali vtedy obuté? Aký pocit to bol, odfotiť svoje nohy na miestach, ktoré vás posunuli ďalej? Sledovať kroky iných je fajn, no vytvárať si vlastné, nové chodníčky je ešte lepšie.

Ilustračné foto
Zdroj: CCC
Ilustračné foto

Koľko „čerešničiek“ bude na vašej torte?

Keď nevidíte jediný dôvod ukracovať sa o to najlepšie, obmedzovať sa v počte toho, čo máte radi – CCC má pre vás hneď niekoľko dobrých správ. Druhú polovicu leta si môžete „obuť“ vo všetkých štýloch a farbách. Môžete si ju prehodiť cez rameno, môžete nechať vietor, nech vám zdvihne striešku klobúka, môžete pozorovať, ako vám veje šatka vo vlasoch pri tom, ako kráčate po kamennom múre ako po lane.

Ilustračné foto
Zdroj: CCC
Ilustračné foto

Všetky kolekcie topánok CCC – od prémiových, voňavých, kožených a nadčasových až po pohodové modely k vode môžete teraz mať za zvýhodnené ceny. Zľavy sa šplhajú k 70 %, doplnky, klobúky, šatky a kabelky si doprajete doslova „za pusinku“.

Doprajte si pastelové farby, pohodlné espadrilky, detailne prepracované platformy s romantickým šnurovaním, polovysoké šľapky, ktoré z každého odevu urobia kus ako stvorený na večerné posedenie, tenisky, v ktorých si s deťmi zaskáčete cez gumu či topánky, v ktorých pohodlne zvládnete aj dlhšie potulky. Na stránkach www.ccc.eu/sk, v aplikácii či v kamenných predajniach vyberajte zo širokej ponuky topánok z letných kolekcií za zvýhodnenú cenu. Tešíme sa na vás a prajeme vám šťastie a úsmev na každom letnom kroku.

Ilustračné foto
Zdroj: CCC
Ilustračné foto